مجله جنسی زوج باز
طلاق

۷ کاری که باید بعد از طلاق انجام دهید

بسیاری از مردان متاهل فکر می کنند که روند طلاق و جدایی از شرکای غیرواقعی آنها، موجب مشکلات روحی در روح عاطفی زندگی و راه خلاص شدن از چیزی است که در راه آزادی است.

 

این ممکن است درست باشد اما در زندگی بدون وقفه زخم یا علائمی که بر شخصیتها، تجربیات و انتخابهای زندگی ما تأثیر میگذارد چیزی در زندگی اتفاق نخواهد افتاد.به طور قطع طلاق یکی از مهمترین تجربیات است که عواطف زندگی را در زندگی هر مردی که برای آزادی و صلح روحانی انتخاب شده است برای ترتیب مقالات خود از جدید

اگر زندگی عاطفی خود را با همسر خود در مسیر مرموز قرار دهید و شما واقعا در مورد طلاق فکر کرده اید، باید ۷ ایستگاه رادیوتراپی یا دیگهای بخار را که پس از طلاق و جدایی شما را می گیرند، بسیار خوب بدانید.

شادی و سپس شوک!

بر خلاف زنان، مردان بلافاصله پس از طلاق غمگین و شوکه نخواهند شد، اما خوشبختی و استراحت بیشتر به احتمال زیاد، اما این شادی به شوک تبدیل نمی شود قوی، اما در هر صورت به دلیل تغییر وضعیت انسان و تغییر جزئیات زندگی خود را در تمام جزئیات آن دیگر کسی که او می دانست چند روز پیش

۲٫ انکار

 

اگر مرد از مرحله تروما بی خطر و یا به طور طبیعی عبور نکند، مرحله جدیدی شروع می شود: انکار، که در آن مرد تلاش می کند طلاق را برای خود توجیه کند و انکار می کند که می تواند هر کاری را برای جلوگیری از ورود به این مرحله انجام دهد و قربانی دلیل آن نیست

۳ – سرزنش و خشم

مرحله سوم با خشم شدید از همه و از خود و قطعا از طرف همکاران شروع می شود و سپس قسمت دوم مرحله سوم را آغاز می کند که شریک سابق را برای هر مشکل سرزنش می کند و هر مردی در حال حاضر یا آینده است.

۴٫ عقد قرارداد

 

برای مردی که احساس تمایل به بازگشت همسرش به پادشاهی خود را می کرد و نمی توانست جدایی و جدایی را تحمل کند پس از آنکه سختی ها به تنهایی شروع به مرحله چانه زنی و شاید امتیازات برای بازگشت همسر دوباره و این مرحله موفق بوده است و زخم های مردان را تقویت کرده است.

۵٫ ناامیدی

مردی که می خواهد زندگی خود را با همسرش بهبود بخشد دوباره به مرحله نادیدن و از دست دادن توانایی شادی در زندگی می افتد، حتی در انجام کارهایی که او قبلا دوست دارد.

۶- پذیرش

 

مرحله ای که خون شروع به ورود دوباره به رگ ها و رگ ها می کند و ذهن شروع به پذیرش واقعیت می کند و آنچه که از دست داده است دوباره شروع نخواهد شد و زندگی باید ادامه یابد و زمان برگزاری دوباره مقالات و ایجاد یک پایگاه قوی برای یک زندگی جدید است.

۷٫ ترمیم

این مرحله بازگشت واقعی ذهن به ذهن و بدن است و دوباره به عرصه زندگی دوباره و چالش ها وارد می شود و همچنان از گذشته و اشتباه ها یاد می گیرد و شاید تمایل به اخذ یک شریک جدید برای جبران خستگی های عاطفی در دوره گذشته باشد.

بدون نظر

فروش ویژه