مجله جنسی زوج باز

چگونه در چت کردن جذاب باشیم؟(آموزش چت با جنس مخالف)

 تا همین چند دهه اخیر افراد برای حرف زدن با همدیگر فقط از مکالمات حضوری یا نامه نگاری استفاده می‌کردند و کلا صحبت کردن نیازمند تلاش بیشتری بود اما امروزه همه شرایط متفاوت شده است و چت کردن از طریق فضای مجازی و برنامه‌هایی مانند اینستاگرام، تلگرام و سایر پیام رسان‌ها به یکی از راه‌های ارتباطی قوی تبدیل شده است که جای بسیاری از مکالمات و ارتباطات دیگر را گرفته است و هر فردی در هر جای جهان که باشد در طول کسری از ثانیه می‌تواند از این طریق با دوستان، خانواده یا نزدیکان خود ارتباط برقرار کند.

اگرچه شاید چت کردن بیش از پیش فراگیر شده است و یکی از راه‌های ارتباطی قوی در میان اقشار مردم در همه جهان است اما با وجود این معایب و مزایای خاص خودش را نیزدارد مثلا برخی افراد آنگونه که در چت کردن راحت هستند و می‌توانند حرف بزنند در ملاقات حضوری قادر نیستند این کار را بکنند و خجالت می‌کشند در کنار این  شخصیت واقعی بعضی از افراد با آنچه که در چت کردن نشان می‌دهند متفاوت است. با وجو همه مسائلی که در چت کردن وجود دارد هر فردی در صحبت کردن دوست دارد جذاب به نظر برسد بخصوص اگر دو نفر همدیگر را نشناسند یا در اوایل آشنایی باشند امکان دارد هر کاری بکنند برای اینکه توسط طرف مقابلشان فردی خوب و جذاب به نظر برسند.

بنابراین  اگر شما نیز نیازمند روش‌هایی هستید که برای چت کردن دچار اشتباه نشوید و از این بابت نگرانید ما در این مقاله ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین استراتژی‌ها را برای ارسال پیامک به کار بگیرید و از این طریق فردی کاملا جذاب به نظر برسید.

بهترین جمله برای شروع چت

معمولا خیلی از افراد برای باز کردن سر صحبت حتی در فضای مجازی نیز بیم زیادی دارند و مدام بابت این استرس دارند که در اولین جمله‌ها در چت کردن چگونه صحبت کنم یا چه چیزی را مطرح کنم که واکنش طرف مقابل مثبت باشد. باید گفت که برای شروع چت کردن اصلا لازم نیست به دنبال بهترین یا زیباترین متن‌ها باشید یا روزها بابت این قضیه استرس بکشید تا به شخص مورد علاقه‌یتان یک پیام بدهید ما در اینجا چند نکته را برای شروع چت و گفتگو به شما یاد می‌دهیم که اگر آنها را در نظر بگیرید مشکلتان حل می‌شود.

۱- از او تعریف کنید

 بعد از ارسال شکلک یا ایموجی لازم نیست برای ادامه نگران شوید بلکه با استفاده از تکنیک تعریف کردن او را بیشتر با خود همراه کنید مثلا اگر عکس خوبی دارد یا لباس قشنگی پوشیده است یا هر ویژگی دیگری را که درباره او می‌پسندید را مطرح کنید و یا یک جمله خنده‌دار بگویید و نشان دهید از اینکه با او چت کردن را شروع کرده‌اید؛‌‌ خوشحال هستید و تمایل دارید دوباره با او  چت کنید.

۲- از گیف، شکلک یا کلیپ متناسب استفاده کنید

برای اولین پیام در چت کردن لازم نیست خیلی ذهن خود را مشغول کنید بلکه سعی کنید با شناختی نسبی که از طرف مقابل دارید یک کلیپ مورد علاقه او را از یوتیوب بگیرید و برای او ارسال کنید یا با ارسال یک شکلک یا گیف مناسب کاری کنید که او از خود عکس‌العمل نشان دهد.

مقاله مرتبط: ۱۲ روش مخ زدن در چت تلگرام و اینستاگرام(گرفتن شماره تلفن دختران)

۳- از سوال‌هایی با پاسخ باز کمک بگیرید

در شروع چت کردن و برای آشنایی بیشتر نیز شما مجبور هستید که سوال بپرسید اما باید سوال‌هایتان هدفمند باشد و در راستای علاقه‌مندی او باشد مثلا در مورد روز تولد، علایق او در زمینهای مختلف، فیلم،کار و غیره از او سوال کنید و برای اینکه صحبت‌هایتان ادامه پیدا کند سوال‌های مطح کنید که نیاز به پاسخ باز داشته باشند و مکالمه‌تان زود به اتمام نرسد.

چگونه در چت جذاب باشیم؟

۱- از ایموجی و شکلک استفاده کنید

استفاده از ایموجی و شکل درچت کردن اگر درست و بجا باشد بسیار تاثیر مثبتی بر جذابیت شما خواهد داشت و شما به جای فرستادن یک متن ساده می‌توانید با همراه کردن یک ایموجی با متن، پیام خود را رسا‌تر کنید اما همواره باید نکاتی را برای ارسال ایموجی در نظر داشته باشید مثلا باید ایموجی شما با متن مطابقت کند یا اینکه اگر طرف مقابل در برابر آنها بی‌تفاوت باشد پس شما نیز سعی کنید استفاده از آن را کمتر کنید و با طرف مقابل متناسب باشید.

۲- پیام‌های جذاب و کوتاه بفرستید

فرستادن متن‌های طولانی یا تعریف کردن وقایع زمان‌بر در فضای مجازی و از طریق چت کردن اصلا جذابیتی ندارد در عین اینکه جملات خیلی کوتاه هم جالب نیست شما باید این روند را مدیریت کنید اگر حرف‌هایتان طولانیست از مکالمه استفاده کنید یا آنها را در چندین پیام مجزا بفرستید ولی در هر حال کاری نکنیدکه طرف مقابلتان با خواندن آن خسته شود بلکه با جواب‌ها و جملاتی کوتاه و مختصر او را همراهی کنید.

۳-  کمتر شکایت کنید

شاید با گذر زمان با دوست مجازیتان راحت‌تر شوید و خیلی از مسائل را با او مطرح کنید اما به یاد داشته باشید که در حین چت کردن از رفتارهایی مانند شکایت کردن و غرغرو بودن پرهیزکنید مثلا اگر یک روز مسئله‌ای شما را ناراحت کند اشکالی ندارد که با او در میان بگذارید اما شکایت کردن به صورت پیوسته و در مورد هر چیزی به جای اینکه بر جذابیت شما بیفزاید باعث خستگی و دلزدگی طرف مقابل می‌شود.

۴- مثبت اندیش باشید

به طور طبیعی اکثریت کسانی که زمان خود را با چت کردن و در فضای مجازی به سر می‌برند به دنبال پر کردن خلاء درونی خود و فرار از دغدغه‌های روزانه‌شان هستند بنابراین اگر شما در حین چت کردن فقط موج‌های منفی یا نا‌امید کننده درباره وضعیت خود و دور و برتان بفرستید طرف مقابل به زودی خسته می‌شود اما اگر بلعکس سعی کنید درباره مسائل مختلف خوشبین و مثبت اندیش باشید او نیزبه طرف شما جذب خواهد شد. فراموش نکنید شاید مشکلات شما زیاد نیز باشند اما لازم نیست همه آنها را در حین چت کردن مطرح کنید.

۵- خونسرد باشید

سعی کنید در هنگام چت کردن خودتان را به گونه‌ای نشان ندهید که انگار خیلی محتاج به محبت از سوی طرف مقابل هستید مثلا اگر شما پیوسته با فردی چت می‌کنید و فرضا برای چند روز او جوابتان را ندهد پس برخورد خونسردانه‌ای داشته باشید و با پیام دادن مرتب و احوال گرفتن از او، عجول بودن خود را نشان ندهید و با خود بگویید حتما برای خود دلیلی دارد که نمیتواند جواب بدهد به این ترتیب جذابیتان بیشتر خواهد شد.

آموزش چت با پسر

چت کردن با پسر کار سخت ودشواری نیست که باعث دلهره و نگرانی در شما شود فقط نیازمند یک سری مهارت است که اگر آنها را در خود داشته باشید یا افزایش دهید به راحتی می‌توانید کاری کنید از طرف او درخواست ملاقات داشته باشید و او را به سمت خود بکشید. در اینجا چند نکته مهم را در حین چت کردن با پسر برای شما ذکر می‌کنیم.

۱- مهارت‌هایش را به او بگویید

مردان به سبب حس رقابتی ک دارند خیلی دوست دارند دیگران؛ بخصوص دختران از آنها تعریف کنند بنابراین اگر با پسری در حال چت کردن هستید با تعریف کردن از مهارت‌هایش و یادآوری آنها ، به او القاء کنید که فرد مهمی است و کاری که می‌تواند انجام بدهد قابل احترام است.

۲- بامزه حرف بزنید

معمولا پسران از خشک بودن و نداشتن انعطاف در چت کردن رضایتی ندارند و در عین حال  از شوخی و مسائلی که باعث خنده شود خوشحال می‌شوند بنابراین باید سعی کنید برای بهتر کردن جو در حین چت کردن باعث خنده او شوید مثلا لطیفه تعریف کنید یا پاسخ‌های بامزه بگویید و همچنین می‌توانید به نوعی جواب بدهید که باعث کنجکاوی او شوید لازم نیست برای این کار یک کمدین باشید همین که حس شوخ طبعی خود را نشان دهید کافیست.

۳- به فعالیت‌های مشترکتان اشاره کنید

اگر می‌خواهید برای چت کردن با یک پسر همچنان سر صحبت را باز نگه دارید سعی کنید به کار‌های مشترکی که با هم داشته‌اید اشاره کنید مثلا اگر همکلاسی هستید فعالیتی که در کلاس به طور مشترک انجام دادید را یادآور شوید و در هر زمینه دیگری نیز می‌توانید این ترفند را به کار بگیرید و درباره خاطرات و کار‌های مشترک خود حرف بزنید.

۴- شتاب‌زده جواب ندهید

در پیام‌های مجازی و چت کردن چون از زبان بدن و احساسات بهره گرفته نمی‌شود بنابراین باید بیشتر احتیاط کنید که فورا جوابی ندهید که بعد از آن پشیمان شوید برای هر سوالی اندکی تأمل کنید و سپس پاسخ مناسب را انتخاب کنید پس بهتر است قبل از اینکه پیامی را ارسال کنید آن را برای خود مرور کنید و اگر طرف مقابل نیز پیامتان را دیر پاسخ داد ناراحت نشوید.

۵- اعتماد به نفس داشته باشید

شاید به خاطر اینکه ذهنیتی که درباره دختران وجود دارد یعنی اینکه منتظر ماندن آنها برای اقدام از طرف پسران، همیشه آنها را از شروع کردن نگه میدارد اما اگر شما نیز برای چت کردن با پسری انتظار می‌کشید لازم نیست همیشه دست نگه دارید تا او وقت داشته باشد و به شما پیام بدهد گاها سعی کنید به پسری که مخاطبتان است پیام دهید و مکالمه را شما هدایت کنید و از این طریق اعتماد به نفس خود را نیز ثابت کنید.

بدون نظر

فروش ویژه