مجله جنسی زوج باز

چگونه با نامزد خود عشق بازی کنیم؟+(ایده های جدید)

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷

نظرات کاربران :

عشق بازی یکی از مسائل مهمی است که باید در رابطه مورد توجه قرار داد چون خواه ناخواه کیفیت رابطه را تحت تاثیر قرار می دهد. برای این کار راه و روش های مختلفی وجود دارد که باید بر حسب شرایط و خلق و خوی طرفین به کار گرفته شود.

دوران نامزدی یکی از شیرین‌ترین دوران‌های زندگی هر دختری یا پسری مخصوصا برای عشق بازی است. در این دوران است که دو طرف علاوه بر آشنایی که نسبت به همدیگر پیدا می‌کنند، می‌توانند از تک تک لحظات شیرین آن لذت ببرند. اما براساس عرف و آنچه که در بیشتر خانواده‌های ایرانی وجود دارد، دختر و پسر بعد از این که عقد کردند به صورت جدا از هم و در خانه پدری زندگی می‌کنند. هر چند آن‌ها از نظر شرعی و قانونی زن و شوهر هستند و آن‌ها دوست دارند به نیازهای جنسی خود پاسخ دهند.

اما باید این دوران کوتاه را سپری کنند. به عقیده بسیاری از کارشناسان برقراری رابطه جنسی کامل در دوران نامزدی پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا آن‌ها اعتقاد دارند که اگر طرفین در این دوران رابطه داشته باشند در صورت به وجود آمدن هر گونه اختلاف، جدا شدن آن‌ها مشکل خواهد بود. پس باید در این دوران چه کار کرد که تا حدودی به بر طرف شدن نیازهای عاطفی و حتی جنسی خود کمک کنیم؟

پاسخ این سوال عشق بازی است. عشق بازی مجموعه‌ای از حرکات و رفتاری روانی و جسمی است که موجب انگیزش جنسی طرفین خواهد شد. پس دختر و پسر می‌توانند در دوران نامزدی از عشق بازی با یکدیگر لذت ببرند و لحظات شیرین این دوران برای همیشه در ذهن باقی بماند. اما دختر و پسر در این دوران چگونه می‌توانند با هم عشق بازی کنند؟

هدف ما در این مقاله ارائه راهکارهایی برای عشق بازی با نامزد است و شما با مطالعه این مقاله می‌توانید بهترین و لذت‌بخش‌ترین عشق بازی را با نامزد خود داشته باشید.

۱- برای عشق بازی او را ببوسید

بر اساس تحقیقاتی که روانشناسان انجام داده‌اند بوسیدن یک فرد به ویژه بوسیدن لب‌های او به دلیل وجود رشته‌های عصبی در پشت لب‌ها تاثیر بسیار شگرفی بر روی شخص دارد. همیشه سعی کنید او را ببوسید و به او بهترین لذت و احساس را بدهید. بوسیدن به سبک فرانسوی یکی از شیرین‌ترین بئسیدن هایی است که می‌توانید با نامزد خود انجام دهید. حتماً این نوع بوسیدن را یاد بگیرید.


مقاله مرتبط: چگونه از دوران نامزدی خود لذت ببریم؟ صفر تا صد نامزد بازی


۲- او را نوازش کنید

برای عشق بازی با نامزد خود او را نوازش کنید. به آرامی نقاط حساس بدن طرف مقابل خود را نوازش کنید. در دخترها سینه‌ها بسیار حساس است و در پسرها آلت تناسلی بسیار حساس خواهد بود. پس با نوازش و لمس کردن این نقاط به طرف مقابل خود بیشترین لذت را بدهید. به یاد داشته باشید هیچوقت از انجام چنین کارهای خجالت نکشید؛ اگر شما اینگونه باشید هیچوقت نمی‌توانید نیازهای خود و یا حتی طرف مقابل را برطرف کنید و در این کار موفق نخواهید بود.

۳- با موهای نامزد خود را بازی کنید

شاید از دیدگاه بسیاری از افراد بازی کردن با موی طرف مقابل خیلی کار ساده‌ای باشد و اصلاً به آن اهمیت ندهند. اما می‌توان گفت افرادی که با موهای نامزد خود بازی می‌کنند در رساندن او به لذت جنسی بسیار موفق‌تر هستند. پس هنگامی که در کنار نامزد خود هستید او را در آغوش بگیرید و با دست‌های خود موهای او را ناز کنید. ناز کردن موها در آقایان نیز تاثیرگذار خواهد بوده و به آن‌ها نیز از این کار لذت می‌برند.

۴- قسمت‌های مهم بدن او را ببوسید

بوسیدن واقعاً معجزه‌آور است. تا جایی که امکان دارد قسمت‌های مهم و حساس او را ببوسید. هر بوسه‌ از طرف شما می‌تواند همانند یک پیام عاشقانه از طرف شما به قلب نامزدتان باشد و او را از نظر جنسی شعله‌ور کند. در آقایان دو طرف گردن بسیار حساس هستند و در خانم‌ها زیر گردن و حتی لاله گوش نیز از نقاط حساس هستند.

۵- با او حرف بزنید

گاهی اوقات حرف زدن با نامزدتان می‌توان باعث تحریک او شود. شما در این مکالمه‌های می‌توانید در مورد چگونگی رابطه‌های جنسی با همدیگر، انواع پوزیشن‌های سکس، اندام‌های یکدیگر و … حرف بزنید و طرف مقابل خود در برطرف کردن نیازهای خود کمک کنید. اگر احساس می‌کنید به طور مستقیم نمی‌توانید با هم چنین حرف‌هایی را بزنید می‌توانید از طریق پیامک و یا فضای مجازی این کار انجام دهید.

۶- برای عشق بازی بدن او را لمس کنید

کسانی که در لمس کردن نامزد خود مهارت بهتری دارند می‌توانند از این دوران خود بهترین لذت را ببرند. شما باید نقاط حساس نامزد خود را لمس کنید تا بتوانید به او بیشترین لذت را بدهید. در خانم‌ها لمس کردن سینه‌ها و دست‌هایش بسیار مهم است و در آقایان لمس کردن ران‌ها و حتی سینه‌ها بسیار مهم است.

۷- او را در آغوش بگیرید

شاید هیچ چیزی به اندازه قرار گرفتن یک شخص در آغوش نامزد و شریک زندگی خود برایش لذت‌بخش نباشد. نامزد خود را با تمام عشق و علاقه در آغوش بگیرید. سر او را بر روی سینه‌های خود قرار دهید و گاهی او را به سینه‌های خود فشار دهید. پس اگر دوست دارید با نامزد خود عشق بازی کنید در آغوش گرفتن را از یاد نبرید.


مقاله مرتبط: آموزش تسخیر قلب مردان با شناخت روانشناسی رابطه با مردان


۸- احساسات خود را بروز دهید

هنگامی که با طرف مقابل خود در حال معاشقه هستید هیچ وقت احساسات خود را پنهان نکنید و آن را به او نشان دهید. اگر شما احساسات خود را نشان دهید این امر می‌تواند بهترین جذب کننده برای او باشد و طرف مقابل نیز از معاشقه با شما لذت خواهد برد.

۹- از ارتباط چشمی نیز استفاده کنید

شما برای عشق بازی با نامزد خود می‌توانید از چشم‌هایتان نیز بهره بگیرید. ارتباط چشمی از طرف بسیاری از افراد نادیده گرفته خواهد شد. اما شما باید آن را جدی بگیرید. کسی که با چشمان خود به نامزد خود نشان می‌دهد که او را دوست دارد و به او عشق می‌وزد می‌تواند نامزد خود را حتی از نظر جنسی هم تحریک کند. این نکته را نیز باید اضافه کرد که ارتباط چشمی قوی‌ترین و موثرترین برای روشن کردن آتش نیاز جنسی است.


مقاله مرتبط: بغل کردن عاشقانه چه تاثیری بر روی رابطه دارد؟ + آموزش صحیح بغل کردن عاشقانه


پس اگر شما مطالب و روش‌های ارائه شده در این مقاله را خوانده باشید به راحتی می‌توانید با نامزد خود عشق بازی کنید و از این دوران خود بیشترین لذت را ببرید. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که دختر بیشتر از آقایان عشق بازی را دوست دارند و شما به عنوان یک مرد این امر را در نظر داشته باشید و در هنگام عشق بازی با نامزد خود صبر داشته باشید.

بدون نظر

فروش ویژه