مجله جنسی زوج باز

پرده بکارت چگونه پاره می شود ؟ تمام آنچه باید بدانید

شاید برایتان پیش آمده باشد که ار ارتفاعی سقوط کرده باشید ، جسم سنگینی بلند کرده باشید یا در ورزش کوهنوردی به خودتان فشار وارد کرده باشید و به دنبال آن شاهد خونریزی در واژن خود بودید و این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد که آیا پرده بکارت شما پاره شد و باکرگی خود را از دست داده اید ؟ در این مطلب از وبسایت  زوج باز قصد داریم به این سوال پاسخ بدهیم که :

 

 

پرده بکارت چگونه پاره می شود ؟

 

 

افتادن از ارتفاع ، بلند کردن اجسام سنگین و کوهنوردی نمی تواند موجب پارگی پرده بکارت شود .

احتمال دارد که این موارد باعث بروز خونریزی در واژن شود که این به دلیل فشار وارد شدن به رحم می باشد و عملکردی مشابه قاعدگی دارد .

توجه کنید پرده بکارت تنها با ضربه مستقیم به آن یا دخول در رابطه جنسی پاره می گردد .

هنگام پاره شدن پرده بکارت باید توجه داشت که خونریزی که از پارگی پرده ایجاد می شود ممکن است در حد یک یا دو قطره باشد و یا شاید هم بیشتر باشد که در عرض یک یا دو دقیقه باید بند بیاید و قطعا این خونریزی نباید ادامه پیدا کند .

اگر خونریزی ادامه داشت احتمال پارگی در قسمت واژن وجود دارد . که حتما باید ترمیم گردد .

 

پرده بکارت چگونه پاره میشود ؟
به طور طبیعی پرده بکارت در طی اولین رابطه جنسی که عمل دخول آلت مرد در واژن دختر صورت می گیرد پاره می شود . پارگی پرده بکارت ممکن است با کمی درد و سوزش به همراه چند قطره خون همراه باشد . در هنگامی که اولین رابطه جنسی انجام می شود پرده بکارت در چند جا پاره و به چند قطعه تقسیم می شود . اگر زن خود اقدام به برداشتن باقی مانده پرده بکارت با دست نکند تا زمانی که زن زایمان کند ، باقیمانده پرده در دهانه واژن باقی می ماند . در برخی از موارد پارگی پرده بکارت با یک یا دوبار نزدیکی کاملا انجام نمی شود و هر دفعه قسمتی از آن پاره می شود و هر بار با کمی خونریزی همراه خواهد بود .

مساله ای که دختران در شرف ازدواج می بایست از آن آگاه باشند این است که فقط زمانی بکارتشان را از دست داده اند که پرده نازکی که درون واژنشان قرار گرفته است در هنگام رابطه جنسی همراه با دخول آلت مرد از بین رفته و یا پاره شود . پرده بکارت دخترانی که برای اولین بار دخول را در رابطه جنسی تجربه می کنند کشیده شده و باعث ایجاد درد و سوزش و کمی خونریزی خواهد شد . برخی از زنان می بایست پس از پاره شدن پرده بکارت خودشان با انگشت پرده بکارت را به طور کامل بردارند . پس از پاره شدن پرده بکارت ، این عضو دیگر هرگز رشد نخواهد کرد و یا ترمیم نخواهد شد . در برخی از زنان پرده بکارت حتی با دخول هم پاره نخواهد شد که در اینگونه موارد نیاز به جراحی برای برداشتن پرده بکارت می باشد .

 

آیا فقط رابطه جنسی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود ؟
هر چند به طور طبیعی پرده بکارت دختران هنگام اولین دخول طی رابطه جنسی پاره می شود اما پرده بکارت ممکن است در طی حوادث دیگر هم از بین برود . دختران فعالی که به ورزش های مختلف مانند دوچرخه سواری ، رقص ، پریدن و سایر ورزش های فیزیکی مشغول هستند بیشتر در معرض کشیده شدن و پاره شدن پرده بکارت قرار دارند . البته اینگونه نیست که دوچرخه سواری یا رقص و پریدن باعث پاره شدن پرده بکارت می گردد بلکه ممکن است در هنگام دوچرخه سواری ضربه ای به پرده وارد شود و باعث از بین رفتن آن شود . هم چنین وارد کردن انگشت به داخل واژن هم ممکن است باعث از پارگی پرده بکارت شود .

 

آیا پرده بکارت از بارداری جلوگیری می کند ؟
نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت این است که وجود پرده بکارت به هیچ عنوان مانعی برای بارداری محسوب نمی شود . مایع منی و یا حتی مایعی که قبل از منی از بدن مرد خارج می شود اگر در روی واژن یا داخل واژن دختر باکره بریزد ممکن است منجر به بارداری گردد . اسپرم می تواند از سوراخ موجود در پرده بکارت حرکت کند و به طرف تخمک زن برود و باعث بارداری شود . بنابراین برای جلوگیری از بارداری بهتر است از کاندوم های استاندارد استفاده کنید .

 

درد پاره شدن پرده بکارت چقدر است ؟
سوالات بسیاری برای دختران بوجود می آید که درد پاره شدن پرده بکارت چقدر است و قرار است حین رابطه جنسی و یا پس از آن چه میزان و یا چند روز درد را تحمل کنند . هر چند در اولین رابطه جنسی و هنگام ازاله بکارت ممکن است کمی درد و سوزش احساس شود ولی اگر قبل از دخول به خوبی با همسرتان معاشقه نمایید و خود را برای دخول آلت مردانه تحریک نمایید ، از واژن شما به اندازه کافی روان کننده ترشح خواهد شد . اگر عمل دخول را به آرامی و با حوصله در این وضعیت انجام بدهید کمترین درد را حین اولین دخول احساس خواهید کرد و حتی ممکن است هیچ دردی را احساس نکنید . داشتن ترس و استرس از اولین دخول در رابطه جنسی باعث می شود تا واژن به اندازه کافی روان کننده ترشح نکند و همین منجر به دخول دردناک برای شما خواهد شد .

 

 

بدون نظر

فروش ویژه