مجله جنسی زوج باز

نشانه های پاره شدن پرده بکارت در رابطه جنسی

 

پرده بکارت می تواند به صورت طبیعی در طول فعالیت های انسان از بین برود و یا حتی از بدو تولد وجود نداشته باشد . در بعضی از مدل های پرده بکارت حتی در رابطه جنسی پرده بکارت پاره نمی شود . در هر صورت پاره شدن پرده بکارت با خونریزی همراه خواهد بود که می بایست از خون قائدگی تمیز داده شود . در این مطلب نشانه های پاره شدن پرده بکارت در رابطه جنسی را بررسی می کنیم .

 


تفاوت خون قائدگی با خون پاره شدن پرده بکارت

خون قائدگی رنگ تیره دارد و دیرتر لخته می شود ، در حالی که خون پاره شدن پرده بکارت رنگ روشن دارد و سریعتر لخته می شود .

 

نشانه های پاره شدن پرده بکارت در همه خانم ها یکسان نیست ولی خانم ها هنگام پاره شدن پرده بکارت حداقل یکی از موارد زیر را تجربه خواهند کرد :
– احساس درد در واژن
– مشاهده لکه بر روی واژن
– مشاهده پوست پاره شده در اطراف واژن

 

 

نشانه های پاره شدن پرده بکارت

 

 

۱- حالت لب های کوچک واژن
لب های کوچک واژن در دختران به هم چسبیده هستند و در نگاه اولیه به وضوح دیده نمی شوند ، این در حالی است که در زن ها لب های کوچک واژن به وضوح قابل مشاهده است . این نشانه زیاد قابل اتکا نیست چون در برخی از دخترها حالت لب های کوچک از بدو تولد باز است و در مقابل بعضی از زنان حتی با وجود رابطه جنسی حالت لب های کوچک چسبیده هستند .

 

 

 

۲- ورودی واژن به شکل V است .
اگر ورودی واژن به شکل V باشد می تواند نشانه پاره شدن پرده بکارت با آلت مردانه باشد زیرا در اثر فشار وارد شده با آلت مردانه ، دیواره واژن از شکل گرد و حلقوی به شکل V تغییر شکل پیدا می کند . این نشانه هم نمی تواند صد در صد قطعی باشد زیرا با فعالیت هایی مانند رقص باله ، صخره نوردی ، موتورسواری و دوچرخه سواری زیاد ، دخول دیگر اجسام خارجی و … ورودی واژن می تواند شکل V پیدا کند .

 

 

 

 

۳- تغییر در دهانه رحم
دیواره رحم از قشای برجسته ای ساخته شده است که در اثر رابطه جنسی مداوم این برجستگی ها از بین می رود ، به طوری که دخول به راحتی و با کمترین فشاری صورت می گیرد . این نشانه هم نمی تواند صد در صد قطعی باشد چون عواملی مانند معاینات پزشکی ، مصرف دارو ، دخول جسم خارجی و … نیز می تواند در دهانه رحم تغییر ایجاد کنند .

 

 

بدون نظر

فروش ویژه