مجله جنسی زوج باز

شوگر مامی به چه معناست؟ و به چه دلیل مردان جوان شوگر مامی را می پسندند؟

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷

نظرات کاربران :

ما انسان ها روابط عاطفی گوناگونی را می توانیم تجربه کنیم، رابطه عاشقانه برای مردان جوان با زنی که سن بیشتری از خودشان دارند نیز در جامعه وجود دارد و در اصطلاح انگلیسی به آن شوگر مامی گفته می‌شود. در این نوشته با مزایای چنین رابطه‌ای بیشتر آشنا خواهید شد.

فارغ از جنسیت همه ما آدم ها بدنبال حس جوانی و نشاط هستیم و دوست داریم معشوقه ما جوان، خوش اندام، زیبا، با طراوت و شادابی باشد. در این مقاله می‌خواهیم درباره عبارت شوگر مامی توضیح دهیم که به چه معناست و فایده های ارتباط عاشقانه با زن بزرگتر از خودتان چه چیزهایی است.

 

شوگر مامی به چه معناست؟

معنی شوگر مامی کلمه انگلیسی «Suger Mummy» به زنی گفته می‌شود که سن نسبتا بالایی دارد و به دنبال معشوقه مرد جوان می‌گردد و در مقابل رابطه عاشقانه مرد جوان، از ثروت و استقلال مالی خود برای ارتباط هزینه می‌کند.

اما آیا این رابطه عاشقانه با زن سن بالاتر برای یک مرد جوان چه فایده هایی می‌تواند داشته باشد؟

در ادامه به ۶ دلیل  یا بهتره بگوییم مزایا که مردان جوان را برای ارتباط عاشقانه با شوگر مامی ترغیب میکند میپردازیم.

 

قدرت درک بالاتر

دخترهای جوان به سختی می‌پذیرند که از آزادی خود رها شده و در قید و بند زندگی زناشویی محدود شوند، دخترهایی که تا دیروز می‌توانستند با دوستان خود به تفریح بپردازند بعد از ازدواج روابط دوستی بسیار محدودی پیدا خواهند کرد. اما در رابطه با شوگر مامی زمان زیادی از ازدواج او گذشته و حالا برای مرد محدودیت کمتری در ارتباط وجود دارد. تعهد در رابطه معنای متفاوتی پیدا کرده و شکل رابطه می‌تواند همراه با درک متقابل بیشتری باشد.

 

بلوغ احساسی بیشتر

وقتی با شوگر مامی ارتباط عاطفی برقرار می‌کنید، او شما را در موقعیت های مختلف بهتر درک خواهد کرد. او شما را بخاطر فراموش کردن سالروز آشنایی، تولدش سرزنش نخواهد کرد و می‌داند که یک مرد احتیاج به زمان هایی برای تنهایی خودش دارد.

زن ها وقتی به سن بالاتری می‌رسند بلوغ احساسی بالاتری پیدا خواهند کرد و می‌دانند که دقیقا دنبال چه چیزی هستند، مشکلات روابط عاطفی کمتری خواهند داشت و راه حل مشکلات را بهتر درک خواهند کرد. معشوقه سن بالاتر بهتر می‌داند که شما از عشق چه چیزی می‌خواهید و بهتر ارتباط برقرار خواهد کرد.

 

حمایت و پشتیبانی در شرایط مختلف

امروزه پیدا کردن شغل و کسب درآمد با حضور دختران در زمینه های شغلی برای پسران سخت تر شده است و در شرایط برابر دخترها شانس بیشتری برای کسب موقعیت های شغلی را دارند، با این شرایط اگر معشوقه که از لحاظ شغلی در مرتبه بالایی قرار داشته باشد می‌تواند حمایت گر  مرد جوان و حتی می‌تواند ایده های بیزنسی و کسب و کار را بیاموزد.

 

تجربه‌های زندگی بیشتر

شما با همه دختران جوان نمی توانید گفتگوهای صادقانه و عالی داشته باشید؟ در واقع تعداد بسیار کمی هستند.  داشتن معشوقه سن بالاتر می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. تعامل با زنی که تجربیات زندگی بیشتری دارد برای مرد جوان آموزنده خواهد بود. همچنین می‌توانید بروی ثروت معشوقه سن بالاتر خود حساب باز کنید و به جاهای خوب بروید و از غذاخوردن در رستوران های با کیفیت لذت ببرید.

 

مزایای مالی شوگر مامی برای مرد جوان

در اختیار داشتن سرمایه مالی بیشتر یکی از مهم ترین انگیزه ها برای ایجاد رابطه عاشقانه با معشوقه سن بالاتر یا همان شوگر مامی خواهد بود. هدیه های گران قیمتی که دریافت خواهید کرد، تا انگیزه ایجاد کسب و کار مشترک با سرمایه او می‌تواند عالی باشد.

امکان استفاده از خودرو و منزل اجاره ای وی امتیاز چنین رابطه ای خواهد بود. چنین رابطه هایی اغلب به صورت مخفیانه خواهد بود زیرا خانواده ها به چنین رابطه هایی علاقه مند نخواهند بود و در عرف جامعه جالب نیست.

روی روشن این رابطه زمانی هست که شما برای خرید وسایل کوچک خود مشکل مالی نخواهید داشت، ساعت مورد علاقه و آخرین لباس های مد روز را براحتی بدست خواهید آورد.

 

هیجان رابطه عاشقانه با شوگر مامی

چنین رابطه ی عاشقانه ای مانند خوردن میوه ممنوعه است. مرد جوانی که بخواهد با زن سن بالاتر ارتباط برقرار کند و مخفی بودن چنین رابطه ای در روابط اجتماعی افراد این موضوع هیجان بیشتری پیدا خواهد کرد.

حرف آخر …

چنین رابطه هایی برای روابط جنسی جذابیت خواهد داشت و برای مرد جوان و مجرد در عوض مزایای مالی خواهد داشت، هرچند چنین روابطی مورد تایید جامعه نیست و به هیچ عنوان مجموعه آموزشی زوج باز این روابط را پیشنهاد نمیکند چون ضرر های روانی و جامعه ای را در پیش خواهد داشت.

اما زن هایی که در سنین بالاتر طلاق گرفته اند و نیاز به حمایت عاطفی و عاشقانه ای دارند جذاب خواهد بود و به این دلیل میخواهند نیاز خود را بر طرف کنند که باز هم این نوع روابط باید در ایران بر اساس قوانین و ازدواج دائم و یا موقت باشد.

البته ناگفته نیست که در جامعه به خصوص در قسمت هایی که وضع مالی مردم بهتر است این نوع روابط دیده میشود که اکثرا هم در خفا شکل میگیرد و ادامه پیدا میکند تا به جدایی عاطفی برسد.

و اما نکته مهم این است که مردان جوان در سن ۱۸ تا ۲۷ سالگی علاقه خاصی به زنان بزرگتر از خود دارند که با بلوغ عاطفی این موضوع برطرف میگردد.

لطفا از رابطه به زنان متاهل خودداری کنید هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ اجتماعی زندگی چند خانواده ممکنه از هم پاشیده شود.

چون دیده ایم که به دلیل اینکه زنان متاهل از پولی که از شوهر خود دریافت میکنند برای دوست پسر خود خرج میکنن. و این یک خیانت است.

نظر

فروش ویژه