مجله جنسی زوج باز

شوگر ددی به چه معنی است؟ خریدن عشق و جوانی دختران با پول و ثروت؟

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۷

نظرات کاربران :

شوگر ددی به مرد ثروتمندی گفته می‌شود که در ازای منافع مالی که برای دختر جوان دارد، رابطه عاشقانه‌ای را شکل می‌دهد. این رابطه هرچند مورد پسند فضای عمومی جامعه نیست اما موضوعی است که وجود دارد. در این نوشته با مفهوم شوگر ددی و راه‌های شکل‌گیری چنین ارتباطی بیشتر آشنا خواهید شد.

پیداکردن شوگر ددی سرگرمی جالبی برای دختران جوان در دنیا است. هم سرگرمی و هم کسب تجربه هایی برای کسب بلوغ عاطفی بیشتر و …هرچند که این روابط آنچنان که به نظر می‌رسد کارایی عاطفی نداشته و نمی‌تواند جایگزین تجربه عشق واقعی شود. اگر شما هم می‌خواهید با مفهوم شوگر ددی آشنا شوید و بدانید رابطه عاطفی با مردان ثروتمند چه ویژگی‌هایی دارد این نوشته را تا انتها بخوانید.

معنی شوگر ددی چیست؟

شوگر ددی به مرد ثروتمند سن بالاتری گفته می‌شود که معشوقه اش دختر جوانی است که در ازای رابطه عاشقانه خود ثروت خود را برای رابطه‌اش خرج می‌کند و برای دختر جوان منفعت مالی در ازای رابطه عاشقانه خود خواهد داشت.

مردهای ثروتمند و شوگر ددی به دنبال چه چیزی هستند؟ 

مفهوم شوگر ددی هرچند که به ظاهر شیرین و جذاب است اما مشکلات عاطفی خاص خود را به همراه دارد، مثلا اختلاف سنی زیاد و … اگر شما دختر جوانی هستید که بدنبال مرد ثروتمند بزرگسالی می‌باشید، قبل از شروع برای پیدا کردن شوگر ددی شما باید بدانید دقیقا به دنبال چه چیزی هستید. در این صورت جستجوی بهتری خواهید داشت و آسان تر به هدف خود خواهید رسید. مثلا سن شوگر ددی مورد نظر خود را در نظر بگیرید، زیر چهل سال می‌خواهید و یا بالای پنجاه سال ؟ به دنبال کسی هستید که فقط برای تفریح و سرگرمی   یا رابطه عاطفی بلند مدت با وی ارتباط داشته باشید ؟

از شوگر ددی چه انتظاری خواهید داشت؟ آیا فکر می‌کنید می‌توانید رابطه عاطفی مناسبی شکل دهید؟ مردهای ثروتمند بیشتر برای تمایلات خود به دنبال دختران زیبا و جوان هستند و علاقه‌ای به وابستگی عاطفی ندارند زیرا که اولویت‌های دیگری در زندگی دارند که ترجیح می‌دهند از نوع عاشقی نباشد، لااقل در سنین جوانی از چنین تعهدهایی دوری می‌جویند.

سایت‌های‌آنلاین و شوگر ددی‌ها

در فرهنگ ایران چنین موضوعی وجود ندارد اما در کشورهای خارجی حتی برای پیدا کردن شوگر ددی سایت اینترنتی طراحی شده است و افراد می‌توانند با جستجو در این سایت ها از بین مردان ثروتمند انتخاب کنند. شما خودتان درباره روابط عاطفی که براساس دنیای اینترنتی شکل بگیرد قضاوت بهتری خواهید داشت و اکثر این روابط پایداری بسیار کمی در دنیای واقعی خواهند داشت.

مراقب شبکه های اجتماعی آنلاین باشید

پیدا کردن مردان ثروتمند با سن بالاتر با استفاده از شبکه های اجتماعی امکان پذیر هست، هرچند که سعی دارید انتخاب مناسبی برای رابطه عاطفی و یا براساس منافع مالی داشته باشید اما اطلاعاتی که از طریق شبکه‌های اجتماعی به یکدیگر داده می‌شود شاید با واقعیت تفاوت بسیار زیادی داشته باشد مثلا اطلاعات درباره وضعیت مالی، تحصیلات و حتی سن و عکس پروفایل افراد می‌تواند برای فریفتن بکار برده شود.

از دوستانی که بدنبال مردهای ثروتمند و شوگرددی هستند فاصله بگیرید

صحبت کردن درباره مردان ثروتمند برای دختران جوان جذاب است، اما داشتن رابطه عاطفی با چنین مردانی چیز دیگری است. شاید در بین دوستان خود کسانی باشند که به دنبال چنین روابطی باشند، برای سلامت روانی خودتان پیشنهاد می‌کنیم از ارتباط با چنین دوستانی دوری کنید، زیرا می‌دانید که چنین روابطی ضربه روحی برایتان در پی خواهد داشت که تا مدت ها شما را درگیر خود نگاه خواهد داشت.

مکان‌هایی که مردان ثروتمند و فریبنده در آنجا بیشتر حضور دارند

مردان ثروتمند و شوگر ددی را می‌توان در جاهای لوکس براحتی ملاقات کرد. محله های ثروتمند شهر و یا رستوران‌های گران‌قیمت از جمله این فضاها هستند. هرچند که مردمان با شخصیت و احترام بالا نیز در این مکان‌ها یافت می‌شود پس در تشخیص مردان شوگر ددی و افرادی که به دنبال ارتبطا عاطفی بواسطه ثروت خود نیستند، کسب مهارت کنید.

شوگر ددی و آسیب‌های روحی

پیدا کردن مرد مورد علاقه ثروتمند با پیدا کردن شوگر ددی تفاوت دارد، شاید به سرعت فرد مورد نظر را پیدا نکنید، اما برای زمان مناسب صبر داشته باشید و از روش های مختلف کمک بگیرید. اگر به خودتان باور داشته باشید که می‌توانید مرد مورد علاقه خود را پیدا کنید، احتمال بیشتری دارد که به چنین موقعیت دست یابید.

ارتباط با شوگر ددی یا همان مرد ثروتمندی که در ازای رابطه عاطفی شما هزینه های شما را پرداخت خواهد کرد، نیازمند این هست که شما بعد احساسی رابطه خود را کمرنگ ببینید و بیشتر به رابطه ای کوتاه مدت و براساس منافع شخصی هر دو طرف فکر کنید. در مقابل رابطه عاشقانه ی واقعی براساس تعهدات بلندمدت و صادقانه خواهد بود.

مردان ثروتمند عشق را با پول معامله می‌کنند

برای اینکه مورد توجه مردان ثروتمند قرار بگیرید باید ظاهری فریبنده و جذاب داشته باشید. مردان ثروتمند به دنبال بهترین ها هستند. داشتن ظاهر جذاب و عالی، همچنین به شما اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط با افراد ثروتمند را خواهد داد. برای نحوه آرایش خود وقت گذاشته و آموزش های لازم را فرا بگیرید، به صورت روزانه و مرتب دوش بگیرید و حالت موهای خود را مرتب نگه دارید و لباس های مورد پسند دیگران را بپوشید.

نیازی نیست برای جذب مرد ثروتمند مورد نظر خود ظاهری غلط انداز داشته باشید، بلکه شخصیت و وقار نیز باید در کنار زیبایی شما دیده شود و این مورد را در طراحی لباس های خود در نظر بگیرید. چنین روابطی که بروی معامله عشق و پول است پایداری زیادی نخواهد داشت و براساس اصل فریبندگی دو طرف پیش خواهد رفت و فقط تا زمانی پایداری دارد که دو طرف فریبندگی جوانی و ثروت را با یکدیگر معامله کنند.

برای آرامش خودتان زندگی کنید

شما باید برای جذب مرد مورد علاقه تان احساس اطیمنان و اعتماد به نفس داشته باشید. شاید خجالتی باشید و یا نمی دانید که چگونه می‌خواهید ارتباط برقرار کنید.سعی کنید عزت نفس خود را در هر شرایطی حفظ کنید و برای خودتان بیش از هرچیزی ارزش قائل شوید و خود را شایسته عشق واقعی بدانید و درگیر روابط کوتاه مدت و بدون تعهد عاطفی نکنید.

مرد ثروتمند و یا شوگر ددی فقط دوست شماست نه بیشتر …

مرد ثروتمند به دنبال کسی نیست که برایش خرید های خانه را انجام دهد و یا به دنبال کارهای پیش و پا افتاده او باشد. شوگر ددی شما فردی کاملا مستقل است و نیاز دارد که با زنی مستقل برای هیجان و سرگرمی و رابطه عاطفی ارتباط برقرار کند. اگر به چنین روابطی علاقه مند هستید سعی نکنید خودتان را وابسته نشان دهید. اما در رابطه عاشقانه واقعی وابستگی احساسی جزیی از ارتباط خواهد بود که برمبنای صداقت و دوست داشتن است.

فریبندگی پایه رابطه با مردان شوگر ددی

همیشه روابط عاطفی در شروع بسیار جذاب هستند زیرا ناشناخته های زیادی دارند، اگر می‌خواهید روابط عاطفی شما برای همیشه جذاب بمانند همیشه چیزهایی رمز آلود و افشا نشده برای طرف مقابل خود داشته باشید. در رابطه با مرد ثروتمند که رابطه عاطفی عمیقی نیز نخواهد بود برای جذاب بودن می‌توانید همیشه در دسترس نباشید، حتی درباره کارهای خود توضیح ندهید اینگونه به طور موقت بسیار جذاب خواهید بود ، هرچند این مدل رفتار در روابط بلند مدت توصیه نمی شود.

حرف آخر….

در پایان سعی کنید چنین روابطی را کاملا مشخص و دارای محدوده خاص در نظر بگیرید و سعی نکنید در زندگی خود رابطه با چنین مردانی را پیش بگیرید زیرا دچار آسیب های روحی زیادی بواسطه کوتاه مدت بودن چنین روابط و بوجود آمدن احساساتی مانند بدبینی، سوظن داشتن به مردان دیگر، عدم اعتماد و صداقت در روابط فردی با دیگران و… خواهد شد و یا با وابستگی بیش از حد شرایط را برای خودتان و مرد ثروتمندی که با او ارتباط برقرار خواهید کرد پیچیده نکنید زیرا می‌دانید که چنین رابطه ای به جدایی ختم می‌شود پس خودتان را بیش از حد درگیر آن نکنید و توصیه ما این هست که اگر بدنبال روابط عاطفی پایدار هستید هیچ‌گاه خودتان را در چنین شرایطی برای دوستی با مردان ثروتمندی که براساس منافع شخصی هست، قرار ندهید.

نظر

  • خدا لعنت کنه همه شوگر ددی های پست و عیاش رو …خدا لعنت کنه اون دختری رو که خیلی دوستش داشتم ولی منو به یه شوگر ددی فروخت…خدا لعنتش کنه، ان شالله یک روز خوش هم نبینه…
    آرزو میکنم به درگاه خدا که اون دختر پول پرست تا ابد چه در این دنیا و چه در اون دنیا طعم عشق رو نچشه و همیشه خلع خیلی بزرگی از این بابت رو احساس کنه🙏

  • چه جالب بود نمیدونستم شوگرددی این معنی رو داره
    چقدر هم چندش اور بود
    ممنون که آگاهمون کردید

  • شوگر ددی برای دگرباشا هم وجود داره که پسر جوان عاشق مردای سن بالای میشن که به دلیل همجنسگرا بودن هر دو طرف در اوایل رابطه هر دو لذت میبرن اما بعد از وابسته شدن پسر یا مرد جوان ددی نمیتوان خواسته های عاطفه و جنسی مرد جوان را برطرف کند و به دلیل تنوع طلبی در این نوع حس لطمه عاطفی شدیدی به مرد جوان وارد میشود

  • لطفا درمطالبی این چنینی،کلمه ی صریح و واضح (رابطه)راجایگزین کلمه ی غلط انداز _رابطه ی عاطفی_کنید مثلا دراینجا واقعی تر بود که بنویسید:((شوگرددی ها از دوست دخترشان،رابطه ی جنسی میخواهند ودرازای منافع اقتصادی غالبا اندکی که می پردازند ،مطالبه شان از دختر رابطه جنسی و گاها رابطه ی عاطفی جنسی است))

فروش ویژه