مجله جنسی زوج باز

دوران نامزدی و آموزش دلبری از همسر

برای داشتن رابطه مناسب در دوران نامزدی و لذت بردن از این دوران باید سعی کنید رفتار مناسب و درست با همسرتان داشته باشید و به قولی دل او را ببرید. در این مطلب از مجله دخترانه زوج باز، آیین همسرداری و آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی را برای شما بیان می‌کنیم. امیدواریم برایتان مفید باشد و بهترین رابطه را در دوران نامزدی داشته باشید.

آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی

در کل زندگی زنان دلبری از آقایان نقش مهمی دارد. یک خانم باید روش دلبری را چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج بلد باشد به خصوص دلبری برای نامزد. لازم است هر خانمی بتواند قلب همسر و نامزد خود را به دست آورد و همیشه از آن خود کند تا سایه فرد دیگری در رابطه نیوفتد و زندگی بی‌ذوق و تکراری نشود. برای این کار باید آقایان را شناخت و از تمایلات آنان آگاه شد.

این نکته را همیشه به خاطر بسپارید که خواسته‌ها و ویژگی‌های زنان و مردان با هم کاملا متفاوت است. باید این تفاوت را قبول کرد و به تفاوت‌ها احترام گذاشت. شما اگر عاشق مردی هستید نمی‌توانید با غر زدن، عصبانیت و … دل او را به دست آورید یک خانم باید ظرافت داشته باشد و بداند در دوران نامزدی و بعد از ازدواج باید چگونه با همسر خود رفتار کند. با ما همراه باشید و آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی و دلبری برای نامزد را یاد بگیرید.

آموزش دلبری از همسر و نامزد

دلبری برای نامزد و همسر کاری است که باعث افزایش عشقو علاقه بین شما و نامزدتان خواهد شد. برای دلبری کردن از نامزد و همسرتان می‌توانید این کارها را انجام دهید.

برای دلبری از مردان بازیگوش و شوخ طبع باشید

به افرادی که در آستانه ازدواج و در دوران نامزدی قرار دارند و می‌خواهند که مورد پسند و علاقه نامزد خود قرار بگیرند توصیه می‌شود که سعی کنند بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشند تا این که جدی و باهوش و نکته سنج به نظر برسند.
بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه نامزدهای خود قرار می‌گیرند و ازدواج‌های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش موفقیت کمی در پیدا کردن جفت برای ازدواج دارند.پس برای دلبری از مردان لازم است شوخ طبع و بامزه باشید و برای نامزد خود همیشه لبخند به لب داشته باشید.

به مردان بیش از حد و افراطی توجه نکنید

در زندگی زناشویی به خصوص دوران نامزدی برای این که بتوانید عشق و محبت یک مرد را برای همیشه از آن خود کنید، باید شما هم از او عشق دریافت کنید. بسیاری از زنان تصور می‌کنند برای دلبری از مردان باید هر چه بیشتر به یک مرد توجه کنند و نیازهای کوچک و بزرگ او را برآورده کنند اما مردها وقتی بیشتر از آن چه به شما می‌دهند از شما دریافت کنند، دلزده می‌شوند.
برخلاف تصور زنان، توجه خیلی زیاد نه تنها باعث افزایش علاقه مردان به زنان نمی‌شود بلکه نتیجه عکس دارد و احساسات عاشقانه آن‌ها را از بین می‌برد. مردها به واسطه قوی‌تر دانستن خود بیشتر دوست دارند تامین کننده باشند تا گیرنده و می‌خواهند آن‌ها باشند که نیازهای زن را تامین می‌کنند.

زیاد خرج نکنید

هدیه دادن خیلی خوب است اما باید حد و اندازه داشته باشد. اول باید او برای شما کادو بخرد، اولین کادو و دومی و سومی را که خرید شما هم دست به جیب شوید و کتاب، خودکار یا خودنویسی با یک شاخه گلبخرید. روز تولدش را هم لطفا منفجر نکنید. یک تبریک ساده با یک کادوی کوچک کافی و مناسب است. اگر برای دلبری از مردان به آن‌ها بی‌جهت و بدون دلیل هدیه بدهید در واقع همه توجه و انرژی خود را برای او صرف کرده‌اید. این معنای خوبی ندارد. در این حالت بیش از اندازه توجه نشان داده‌اید.

به دنیای متفاوت مردها احترام بگذارید

مردها هم مانند خانم‌ها برای خودشان دنیای خیلی متفاوتی دارند. اگر مثلا با دوستانشان زمین فوتبال اجاره کرده‌اند و قرار است یک بازی جانانه و روکم‌کنی برگزار کنند، سریع برای خودتان برنامه نچینید. اگر قرار است او به شما و برنامه‌هایتان احترام بگذارد شما هم باید با لبخند ساک فوتبال را دستش بدهید و برایش آرزوی موفقیت کنید این نوعی روش دلبری است.

مطلب پیشنهادی برای شما:

♦ چگونه رابطه سرد شده و بهم خورده را بهبود بخشیم؟

رفتار صحیح در دوران نامزدی به منظور دلبری برای نامزد

دلبری کردن از نامزد و همسر اصول رفتاری خاصی دارد. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

کمی تاخیر هم بد نیست

اگر نامزدتان به شما پیامک زد سعی کنید، سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید. نگران نباشید، هیچ موقع اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند.

اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی و درجا بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آن‌ها را منتظر بگذارید.

غر زدن ممنوع

بعضی رفتارها اعصاب و روان آدم‌ها را کاملا به هم می‌ریزد. مردها از غر زدن و نق شنیدن بدشان می‌آید، حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به این که نامزدشان مدام کنار گوش‌شان چیزهایی بگوید که سعی در نشنیدنش دارند. غر زدن در مسیر برعکس از دلبری قرار دارد.

اگر موضوعی ناراحت‌تان کرده با زبان آرام و بدون غرغر بیان کنید، اینطوری هم زودتر نتیجه می‌گیرید و هم انگ یک زن غرغرو به شما نمی‌زنند. حواستان باشد، مردها اصلا به ادامه زندگی با یک فرد غرغرو اشتیاقی ندارند و سعی می‌کنند از اینجور افراد فاصله بگیرند و دور شوند.

بعضاً برای پرداخت دُنگ خود اصرار کنید!

اجازه ندهید همیشه تمام هزینه‌ها را او پرداخت کند! مثل هزینه کافی شاپ ، رستوران یا سینما و …؛ هر از گاهی اصرار کنید که قصد پرداخت دُنگ خود را دارید. با این کار هم ذهنیت او را بهتر خواهید کرد که شخصیت وابسته و کوچک ندارید، همچنین ثابت می‌کنید که او را برای اسپانسرینگ خود نمی‌خواهید…!

برای کمتر شدن هزینه‌ها می‌توانید به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و لحظه‌های شادی را رقم بزنید.

لطفا نظر خود را در مورد آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی برای ما کامنت کنید.

بدون نظر

فروش ویژه