مجله جنسی زوج باز

حرکات مرد عاشق که شما را با جان و دل بخواهد چیست؟

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸

نظرات کاربران :

عشق اتفاقی فیزیولوژیک است که به صورت غیر‌اردای برای خیلی از افراد و در زندگی آنها اتفاق می‌افتد و حرکات مرد عاشق نیز از روی حس دوست داشتن و عشق ورزی به فرد مورد علاقه خود نمایش داده می‌شود و راه‌هایی برا تشخیص این حرکات و شناسایی آنها وجود دارد. شاید برای خیلی از زنان […]

عشق اتفاقی فیزیولوژیک است که به صورت غیر‌اردای برای خیلی از افراد و در زندگی آنها اتفاق می‌افتد و حرکات مرد عاشق نیز از روی حس دوست داشتن و عشق ورزی به فرد مورد علاقه خود نمایش داده می‌شود و راه‌هایی برا تشخیص این حرکات و شناسایی آنها وجود دارد.

شاید برای خیلی از زنان این مسئله سوال برانگیز باشد که آیا نامزد یا همسر آنها واقعا عاشقشان است؟ و کلا نشانه‌های عشق مردان عاشق چه چیز‌هایی هستند؟ در جواب این سوال‌ها باید گفت چون همه افراد سلایق و علایق متفاوتی با هم دارند و شخصیت‌ها نیز با هم تفاوت دارند پس حرکات مرد عاشق نیز می تواند تابع این مقوله باشد و از مردی تا مرد دیگر متغیر باشد ولی به طور کلی نباید فراموش کرد همیشه در ضمن تفاوتها، تشابه‌هایی نیز وجود دارد که خیلی از مردان بر روی آن اتفاق نظر دارند و همین امر باعث می‌شود که آنها حرکات مشابهی را در این موارد از خود نشان دهند.

در این مقاله قصد داریم مهم ترین حرکات مرد عاشق را که در خیلی از مردان به صورت عام مشاهده می‌شود و از طریق آنها می‌توان تا حد زیادی به عشق مرد مورد علاقه پی برد را برای شما بیان کنیم

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

آزرده نکردن شما

یک مرد عاشق سعی دارد تا در قدم اول خواسته‌ها و نیاز‌های درونی همسر و زن مورد علاقه خود را شناسایی کند او سعی می‌کند با شناسایی این رفتار‌ها همیشه کار‌هایی را که مورد علاقه شخص محبوبش است را انجام دهد و کار‌هایی را که او را آزار می‌دهد به طور کامل کنار بگذارد. حرکات مرد عاشق به گونه‌ای است که وقتی که به زن مورد علاقه خود نزدیک می‌شود سعی می‌کند حتی بر خلاف میل درونی خود کارهای مورد پسند او را انجام دهد.

حسودی کردن

مردان وقتی عاشق شما می‌شوند به موازات این عشق ویژگی حسادتشان نیز بیشتر می‌شود و بر روی ارتباطات شما بخصوص ارتباط با جنس مخالف حساس‌تر می‌شوند و ممکن است حرکات مرد عاشق در مواقع حسادت با حالت‌هایی نظیر خشم، حالت عصبی و پرسیدن سوال خود را نشان دهد البته ااگر این حالت یا ویژگی از حدی فراتر برود مشکل ساز می‌شود اما در حد طبیعی خود برای زنان نیز ناخوشایند نیست.

سر به سر گذاشتن

شاید این حس نیز در شما وجود داشته باشد وقتی کودکی را دوست دارید سعی می‌کنید سر به سر او بگذارید و در واقع خودتان نیز از این حالت لذت می‌برید؛ در دوران بزرگسالی نیز این بازگشت به دوران کودکی اتفاق میافتد و اکثرا برای مردان خوشایند است که زن مورد علاقه خود را باشیطنت و سر به سر گذاشتن کمی اذیت کنند. او با انجام کار‌‌هایی مانند عصبانی کردن شما و یا قایم کردن یکی از وسایل شما سعی می‌کند سر به سر شما بگذارد و و این کار‌ها نیز به نوبه‌ی خود از حرکات مرد عاشق به حساب می‌آیند.


مقاله مرتبط: مرد مغرور چگونه عاشق می شود؟( آموزش جذب و وابسته کردن مردان مغرور)


بزرگنمایی شخصیت خود

یکی از رفتار‌ها و حرکات مرد عاشق این است که او سعی می‌کند در مقابل شما خودش را بیشتر از آنچه که هست نشان دهد و گاها با تعریف از خود و رفتارهایش تا حدی اغراق می‌کند و او احتمالا این کارها را به خاطر به دست آوردن و تحت تاثیر قرار دادن شما انجام می‌دهد.

جلب توجه کردن

مردها برای جلب توجه کردن زنان قدرت زیادی دارند و بدون اینکه آنها متوجه شوند سعی میکنند وقتی به زنی علاقه دارند اکثرا کنار آنها باشند و بیشتر در جمع‌هایی که آنان هستند؛ حضور پیدا می‌کنند و فرد مورد نظرشان را تحت نظر خود قرار می‌دهند.

حضور مداوم در همه جا

یکی از کارها و حرکات مرد عاشق این است که او چون از بودن با شما و در کنار شما لذت می‌برد؛ بنابراین سعی می‌کند مدام در مکان‌هایی که شما رفت و آمد می‌کنید حضور پیدا کند و با این کار فقط می‌خواهد به شما بیشتر نزدیک شود.

استفاده از حرکات بدن

از جمله حرکات مرد عاشق که به طور ناخودآگاه از آن استفاده می‌کنند استفاده از زبان بدن است که به بر خی از این حرکات اشاره می‌کنیم:

  •  خیلی از مردان وقتی عاشق زنی میشوند به طور ناخودآگاه سر خود را به یک سمت کج میکنند.
  •  بعضی از مردان پنجه پا‌های خود را به سمت داخل متمایل می‌کنند.
  •  بعضی از مردان برای نشان دادن عشق و محبت عمیق خود وقتی با زن مورد علاقه خود صحبت می‌کنند به طور غیر اردای شانه‌های خود را به سمت بالا و جلو می‌آورند و با این حرکت نشان می‌دهند که محبت زیادی در دل دارند.
  •  مردان وقتی به زنی علاقه دارند برای زیباتر دیده شدن بر روی مو‌های خود حساس می‌شوند و دست خود را بین موهایشان می‌برند.
  •  بعضی از مردان عاشق به زن مورد علاقه خود خیره می‌شوند و چشم از او برنمی‌دارند و همراه لبخند‌ها و سایر رفتار‌ها با چشم او را همراهی می‌کنند و نگاه‌های خیره و عمیقی دارند و بعضی دیگر هم ممکن است نگاه‌های کوتاه و دزدکی داشته باشند و در کل حرکات چشم یکی از نشانه‌های مرد عاشق است.

اهمیت دادن به علاقه‌مندی‌های شما

یکی از ویژگی‌‌های مردان به این شکل است که آنها عموما کارهایی را که دوست ندارند و با آن راحت نیستند را انجام نمی‌دهند اما زمانی که به زنی علاقمند می‌شوند و علاقمندی‌های او را می‌شناسند؛ سعی می‌کنند علاقه‌های خود را نیز در راستای آن تنظیم کنند و گاها بر خلاف میل باطنی خود آماده می‌شوند تا در این راستا تجربه‌های جدیدی کسب کنند حتی اگر این تجربه‌ها از شخصیت و علایق آنها نیز دور باشد و یا موجب تعجب اطرافیان نیز شود باز هم آن را انجام می‌دهند.

تلاش برای خوشحال کردن شما

وقتی فردی عاشق می‌شود انتظار جبران اعمال و حرکات خود را از طرف مقابل را ندارد و به همین طریق مردان نیز وقتی عاشق زنی می‌شوند دوست دارند تمام داشته‌های خود را (مادی و غیرمادی) را در اختیار آنها و برای خوشحال کردن آنها به کار بگیرند بنابراین از حرکات مرد عاشق این است که او دائما در تلاش است تا ببیند چه کار‌ها و رفتار‌هایی است که محبوب او را خوشحال می‌کند تا آنها را انجام دهد و برای بدست آوردن رضایت او و رسیدنش به خوشحالی تلاش زیادی می‌کند.

صحبت کردن با اطرافیان شما

یکی از حرکات مرد عاشق به خصوص مردانی  که در ذات خود خجالتی هستند این است که او اطلاعات شما را از همه اطرافیانتان جمع می‌کند و شاید به ظاهر احساس کنید که او به شما هیچ علاقه‌ای ندارد اما حقیقت این است که او سعی می‌کند ابتدا اطلاعاتی را در مورد سلیقه‌ها، علایق و … شما جمعآوری کنند و سپس در زمان مناسب با شما صحبت کند.

اولویت قرار دادن شما

یکی ار رفتار‌ها و حرکات مرد عاشق این است که وقتی عشق زنی را در دل خود جای می‌دهند پس به هر نحوی که باشد برای او وقت اختصاصی دارند و حتی مواقعی که وقت فراغت نداشته باشند و مشغله‌های زیادی نیز داشته باشند باز برای زن مورد علاقه خود وقت دارند و او را بر هر کاری در زندگی خود مقدم میدانند.

پشتیبانی و دفاع از شما

مردان عموما علاقه‌ای به بحث و نزاع ندارند اما اگر پای معشوقه یا زن مورد علاقه‌یشان در میان باشد حاضرند حتی با نزدیکترین افراد و حتی خانواده خود بحث کنند و از شما دفاع کنند و از این طریق عشق و علاقه خود را به شما نشان دهند و همیشه حامی شما باشند.

در میانگذاشتن احساسات خود

مردان در ارتباط با درمیان گذاشتن احساسات واقعی خود و نشان دادن نقاط ضعف خود محتاطانه رفتار می‌کنند اما وقتی به زنی علاقمند هستند حاضرند احساسات واقعی خود را بروز دهند و آن را با او درمیان بگذارند و از این طریق اعتماد خود را نیز به شما نشان می‌دهند.

فراموش نکردن مناسبت‌ها و علایق

مردی که واقعا یک زن را دوست دارد همیشه سعی می‌کند برای کارها و اموری که زن مورد علاقه‌اش را راضی و خوشحال می‌کند برنامه‌ریزی داشته باشد این مردان معمولا مناسبت‌هایی مانند تولد، اولین روز آشنایی و حتی کوچکترین جزئیات و علایق را به یاد دارند و در آن زمانها سعی می‌کنند که عشقشان را شگفت زده کنند.

عمل کردن به وعده‌های خود

یکی از حرکات مرد عاشق این است که او به هیچ عنوان دوست ندارد در نظر شخص محبوب خود به عنوان دروغگو جلوه کند و یا زن مورد علاقه‌اش تصور منفی درباره او داشته باشد بنابراین سعی می‌کند همیشه حتی زمانی که خودش نیز مجبور به تغییر باشد برای وفا کردن به قول‌ها و وعده‌های خود تلاش کند.

مشورت گرفتن از شما

یک مرد عاشق سعی می‌کند برای اکثر کار‌های خود از کار‌های کوچک گرفته تا کار‌های بزرگ از معشوقه خود نظر‌خواهی و مشورت کند و همیشه سعی می‌کند اعمال و تصمیماتش از جانب زن مود علاقه‌اش مورد تایید قرار گیرد پس این یکی از حرکات مرد عاشق است و آن را جدی بگیرید.

مراقبت از سلامتی شما

مردی که به زنی علاقمند است هیچ‌گاه دوست ندارد همسر یا زن مورد علاقه خود را در حالت بیماری و نا آرامی ببیند؛ بنابراین سعی می کند همیشه مراقب سلامتی و آرامش او باشد و تمام تلاش خود را برای این کار و بهبود حال او در نظر می‌گیرد.

نظر

فروش ویژه