مجله جنسی زوج باز

جوراب زنانه!

شاید خیلی از مسائل، در اطراف ما باشد که روزانه بی تفاوت از کنار آنها می گذریم. ولی ممکن است همان مسئله یکی از دغدغه های فکری و مشکل بزرگ برای فرد دیگری باشد تا جاییکه تبدیل به معضل بزرگی در زندگی اش شده باشد. یکی از این مسائل جوراب زنانه است. بله جوراب زنانه…! تعجب نکنید، برای اینکه متوجه شوید که چطور جوراب زنانه به معضلی بزرگ تبدیل شده است با این مقاله از زوج باز، همراه شوید.

 

علاقه به جوراب زنانه در نوجوانان و جوانان چه پیامدهایی دارد؟
برای اغلب ما، دیدن انواع جوراب زنانه (مچی، نازک، شیشه ای) بسیار عادی است، زیرا پوشیدن آن در بین بانوان محترم رایج است.
دیدن انواع جوراب زنانه در گوشه ای از منزل که مورد استفاده ی خانم های خانواده است یا بیرون از منزل در میان همسایگان، در میهمانی ها و محل کار اینقدر عادی و بی اهمیت است که اصلاً به آن فکر نمی کنیم …
اما گاهی با تعجب می شنویم که عده ای از نوجوانان و جوانان با دیدن آن تحریک می شوند و دست به خودارضایی (در دین مبین اسلام حرام است) می زنند.
علاقه به پوشیدن جوراب زنانه و خود ارضایی در نوجوانان و جوانان یکی از مشکلاتی است که به درمان، ارزیابی کامل بیمار، همکاری آنها و به دخالت مستقیم درمانگر در فرایند درمان نیازمند است.
مقاله مرتبط: جوراب شیشه ای بپوشیم!

روانپزشکان اغلب با اینگونه سوالات روبرو می شوند:
• جوانی هستم ۱۶ ساله ، چندین سال است که با دیدن فیلم های پورنوگرافی (به ویژه فوت فیتیش و Stockings) حتی ۴ بار در روز خودارضایی کرده ام. با پوشیدن جوراب زنانه ارضاء می شوم. از عواقب این کار به شدت نگرانم. بر روی درس هایم تمرکز ندارم و تمام فکر من دیدن خانم هایی با جوراب زنانه بدون کفه است. با اینکه فوتبال بازی می کنم و سیگار نمی کشم تابحال بیش از ۳ روز نتوانسته ام که خودارضایی نکنم. لطفا راهنمایی ام کنید.
• من پسری ۲۶ ساله ام و مدتهاست که به جوراب زنانه علاقه شدیدی دارم. زمانی که بچه بودم به پاهای خاله ام و زن های دیگر فامیل نگاه می‌کردم و لذت می بردم. واقعا نمی‌توانم نگاهم را از پاها و جوراب زنانه ی خانم ها بردارم. به ساپورت و جین کمتر علاقه دارم. تابحال با هیچ دختری رابطه جنسی نداشته ام و خیلی از خودارضایی خسته شده ام. لطفا راهنمایی ام کنید.
نکته: بررسی و درمان این مسئله در نوجوانان و جوانان ، به صورت حضوری با مشاوران و پزشکان امکان پذیر است اما به گذشت زمان نیاز دارد و هرگز نباید انتظار داشت که با یکی دو جلسه مشاوره، آنهم در مدت یکی دو ماه نتیجه گرفت.
عوامل تحریک کننده در جامعه کم نیستند. اما نوجوانان و جوانانی که سعی دارند به روزهای خوب و عادی بازگردند، باید از دیدن فیلم و عکس، جوراب زنانه و حتی خواندن مطالب تحریک کننده پرهیز کنند.
واقعیتی که باید به آن اشاره کرد این است که خدا نکند انسان به چیزی حساس شود که در اینصورت خیلی گرفتار خواهد شد. بنابراین در کنار ورزش کردن منظم با دوستان، خالی کردن ذهن از افکار تحریک کننده، در محیط های زنانه با اعتماد به نفس بالا، خیلی عادی و انگار نه انگار باشید.
با رعایت این راهکارها، وضعیت شما تغییر خواهد کرد و بهبودی شما بدیهی است و حتی نیازی به روان درمانی ندارید.
 

بهترین راه درمان
بهترین راه برای رفع این مسئله، ازدواج است. البته این روزها ازدواج آسان نیست. بیکاری، مسکن و تجمل گرایی… هر روز فاصله جوانان را با ازدواج بیشتر می‌کند.
در موارد بسیاری این مسئله با ازدواج و رابطه جنسی با همسر (از راه طبیعی) حل می شود. همسرانی که در نوجوانی به جوراب زنانه، کفش و لباس زیر زنانه خیلی توجه داشته اند باید سعی کنند در زندگی زناشویی، از رفتارهای جنسی با جوراب زنانه و فوت فتیشی دست بر دارند تا به مرور این میل در آنها کم شده و از بین برود.
 

فیلم های پورنوگرافی
اخیرا صنعت پورنوگرافی به همه گیر شدن و اهمیت این موضوع پی برده است و شدیداً در حال فعالیت در این زمینه است. کانال های اغواکننده جوراب زنانه برای منحرفین جنسی رو به افزایش است و کمپانی های تجاری و سرمایه داران بزرگی در این زمینه فعالیت دارند. در دنیای امروز متاسفانه برای این موضوع اهمیت هنری نیز قائل شده اند و همواره در تلاش برای تنوع بخشیدن به آن هستند.
در پایان باید خاطر نشان کرد، کسانیکه به این شیوه ها ارضاء می شوند کم نیستند اما زندگی طبیعی و انسانی، صنعت پورنوگرافی نیست که انسان ها دست از کار کشیده و به دنبال لذت هرچه بیشتر از شیوه های جنسی باشند.
به گفته کارشناسان: تصاویری که این فیلم ها بر ذهن انسان می‌گذارد شادی و آسایش را از آنها می گیرد، سلامت روحی و جسمی آنها را مخدوش کرده و آنها را با یک رنج پنهان درونی تا پایان عمر تنها می‌گذارد.
مقاله مرتبط : جوراب نازک زنانه
سایت پزشکی و مجله سلامتی زوج باز
منابع
کتابخانه زوج باز
منبع تصاویر 
آرشیو
michaelfisherphoto

از امروز٬ مشاوره و پاسخ رایگان به سوالات روانشناسی شما در کانال تلگرامی زوج باز
کلیک کنید

1 نظر

فروش ویژه