مجله جنسی زوج باز

با شناخت نیاز مردان در رابطه جنسی او را شگفت زده کنید!

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ دی ۹۸

نظرات کاربران :

اگرچه مردان در ظاهر، موجوداتی اقتدار‌طلب و سر‌سخت به نظر می‌آیند و گویی هیچ نیاز روحی در خود ندارند اما باطن این مسئله کاملا برعکس است چون بالاخره آنها نیز انسان هستند و دارای نیاز‌های مختلفی از جمله نیاز عاطفی، روحی روانی، جنسی و غیره هستند و بهتر است این دسته از نیاز مردان از […]

اگرچه مردان در ظاهر، موجوداتی اقتدار‌طلب و سر‌سخت به نظر می‌آیند و گویی هیچ نیاز روحی در خود ندارند اما باطن این مسئله کاملا برعکس است چون بالاخره آنها نیز انسان هستند و دارای نیاز‌های مختلفی از جمله نیاز عاطفی، روحی روانی، جنسی و غیره هستند و بهتر است این دسته از نیاز مردان از هر لحاظی تامین شود تا در زندگی حساسیت و مشکلات بعدی به وجود نیاید.

در کل برای شناخت نیاز مردان از طرف هر همسری لازم است در وهله اول مرد زندگی خود را کامل بشناسد و با توجه به روحیات و سلیقه او برای برآورده کردن نیازهای عاطفی، جنسی و غیره او اقدام کند چون علایق و تفاوت‌های فردی زیادی، بین یک مرد تا مردی دیگر وجود دارد اما باید گفت که به طور کلی نیاز‌های مشترکی بین تمام مردان وجود دارد که در وهله دوم باید زنان آنها را نیز بشناسند و چون شناخت آنها عمومی‌تر است پس کار سختی نیست.

در این مقاله هم قصد داریم تا درباره نیاز مردان از هر لحاظی از جمله عاطفی و جنسی صحبت کنیم چون درصد بسیار زیادی از مشکلات خانوداگی بین همسران نیز مربوط به همین نیاز‌های اساسی و برآورده نشدن آنهاست پس برای شناخت و آگاهی دقیق از آنها و رسیدن به یک زندگی مطلوب از نظر عاطفی و جنسی با همسر خود بهتر است تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

۱- گاها شما آغازگر رابطه جنسی باشید

بر طبق یک تصور عام یا به دلایلی مانند خجالت کشیدن و غیره زنان اکثرا فکر می‌کنند باید همیشه از سوی همسرشان به آنها پیشنهاد رابطه جنسی داده شود اما بهتر است بدانید که این جزو خواسته‌های مهم و نیاز مردان است که نمی‌خواهند همیشه آنها آغاز کننده باشند و از این بابت خوشحال نیستند بلکه دوست دارند هر از گاهی همسرشان به آنها پیشنهاد رابطه جنسی بدهد و با گفتار و رفتار خود آنان را تحریک کند پس مطمئن باشید با انجام این کار یکی از نیاز‌های او را در رابطه جنسی را برطرف کرده‌اید و او را خوشحال می‌کنید.

۲- به حریم خصوصی وخلوت آنها وارد نشوید

مردان اکثرا در طول روز به دقایقی نیاز دارند تا با خود خلوت کنند و به فکر کردن درباره وقایع روزانه، تصمیم‌گیری در مورد زندگی و امورات مهم آن بپردازند و در این مواقع آنها ممکن است سکوت کنند و به گوشه‌ای بروند پس بهتر است این نوع از نیاز مردان را درک کنید و به جای اینکه مدام با او صحبت کنید و به او گوشزد کنید که چی شده است یا حتما به کسی فکر می‌کنی و امثال این صحبت‌ها که فقط می‌تواند آغاز کننده یک نزاع باشد بهتر است به خلوت او احترام بگذارید چون قطعا خودش بعد از خلوت خود با شما صحبت می‌کند.

مقاله مرتبط: آموزش صفر تا صد نزدیکی با همسر و روش‌های جدید ارگاسم جنسی

۳- تفاوت‌های رفتاری در رابطه جنسی را درک کنید

این مسئله یعنی تفاوت‌هایی که بین زن و مرد وجود دارد و زنان ممکن است نتوانند آن را درک کنند مردان را اذیت می‌کند و به رابطه جنسی آسیب می‌زند چون زنان خیلی از اتفاقات روزمره زندگی تاثیر می‌گیرند و اگر اتفاقات محل کار و خانواده به نفعشان نباشد اصلا تمایلی به رابطه جنسی ندارند اما برعکس آقایان اکثرا دوست دارند تنش خود را با رابطه جنسی جبران کنند و از این طریق آرام می‌شوند و شاید یک زن نتواند این رفتار را درک کند اما بهتر است این تفاوت‌ها را شناسایی کنید و برای برطرف کردن این نوع از نیاز مردان در زندگی تلاش کنید.

۴- در حین رابطه جنسی با مردان صحبت نکنید

شاید شما به عنوان یک زن اصلا از این نوع از نیاز مردان آگاهی ندارید که آنها اصلا دوست ندارند در هنگام رابطه جنسی به مکالمه بپردازند و آنها فقط دوست دارند اصوات رو بشنوند نه واژه و شنیدن صوت‌هایی که ناشی از احساسات زن است برای آنها دلپذیر است اما وقتی که زن با آنها صحبت می‌کند مجبور است به حرف او فکر کند و چون طبق تحقیقات ثابت شده مرد در حین رابطه جنسی تمام ظرفیت نیمکره راست مغزی خود را به کار می‌گیرد و برای فکر کردن مجبور است از نیمکره چپ استفاده کند پس این کار برایش خوشایند نیست و دوست ندارد به صحبت کردن بپردازد و از کار اصلی خود منحرف شود.

۵- با مهربانی با آنها رفتار کنید

ممکن است شنیده باشید مردان خواسته‌های خود را از همسرشان را کمتر بر زبان می‌آورند و ممکن است حتی با دوستان و همکاران خود نیز در این مورد بحث نکنند اما شما  خود باید زرنگ باشد و این مسائل را درک کنید.

 در واقع در دنیایی که امروزه روحیه رقابتی در آن خیلی زیاد شده و مسائل کاری سخت شده و درکل بی‌رحمی‌های فراوانی در آن به چشم می‌خورد و چون مردان بیشترمجبورند با این شرایط دست و پنجه نرم کنند و گاها قضاوت‌های زیادی از اطرافیان درباره آنها می‌شود پس بهتر است شما به فکر این قبیل نیاز مردان باشید و سعی کنید به جای قضاوت کردن آنها را درک کنید و یا آنها را ببخشید و جلوه‌های مهربانی خود را نثار ایشان کنید.

۶- رفتارهای ناخوشایند برای مردان را در حین رابطه جنسی ترک کنید

به طور عمومی مردان خیلی از کارها و رفتار‌ها را در طول رابطه جنسی دوست ندارند و باید شما نیز سعی کنید این رفتارها را که جزو نیاز مردان است رفع کنید و برای بهبود آنها تلاش کنید.

  مهم‌ترین این خواسته‌ها این است که آنها دوست ندارند موقعی که ارضا نشده‌اید تظاهر به ارضا شدن کنید، او را در طول رابطه جنسی کنترل نکنید و به او امر ونهی نکنید، از لباس‌های کهنه و قدیمی استفاده نکنید، همیشه مراقب بهداشت بدن و واژن خود باشید، اگر خسته هستید رابطه برقرار نکنید و هرگز با خوابیدن در حین رابطه مرد را آزار ندهید و در نهایت در حین عمل جنسی بی‌حرکت نباشید و با همسرتان هماهنگ شوید.

اگر چه ممکن است این صحبت‌ها را از مردان نشنوید اما این‌ها جزو نیاز مردان وخواسته‌ای مهم آنان است و بهتر است از آنها غافل نشوید.

۷- به اقتدار طلبی آنها احترام بگذارید

همانطور که اشاره کردیم مردان موجوداتی اقتدار طلب هستند و یکی  از خواسته‌های آنها این است که این حس اقتدارشان از طرف همسرشان به رسمیت شناخته شود پس اگر می‌خواهید این نیاز مردان را برآورده کنید همواره اقتدار او را با گفتن جملاتی از قبیل: تو بهترین یار من در زندگی هستی و اگر تو نبودی معلوم نبود در زندگی چه مشکلاتی پیدا میکردم و چگونه می‌توانستم با مشکلات مقابله کنم و غیره، به اوج خود برسانید و با تعریف کردن از او در مقابل دیگران و خانواده‌اش، به طور غیر مستقیم به او بگویید که به اقتدار او احترام می‌گذارید.

۸- با احترام با آنها رفتار کنید

یکی از اولین و اساسی‌ترین نیاز مردان همان نیاز به احترام از جانب همسرشان است و چون این نیاز را با گفتن ابراز نمی‌کنند ممکن است در صورت برآورده نشدن آن با پرخاشگری رفتار کنند و با شما ناسازگار شوند.

سعی کنید مانند زنانی فکر نکنید که می‌گویند احترام به همسر توقع او را زیاد می‌کند و او را زیاده‌خواه بار می‌آورد و فراموش نکنید اگر شما به او احترام نگذارید پس احترام متقابل را دریافت نمی‌کنید بنابراین به افکار، احساسات، رفتار و عقاید او احترام بگذارید و احترام گذاشتن به او را کار سختی ندانید و به عنوان یک نمونه کوچک وقتی او خسته است و از کار برمی‌گردد فقط سکوت شما و درک خستگی، به او می‌گوید که برایش احترام می‌گذارید.

۹- مردان را تحسین و تشویق کنید

یکی از نیاز‌‌های مهم مردان این است که از جانب دیگران بخصوص همسرشان پذیرفته شوند و مورد تحسین و تشویق آنان قرار گیرند پس شما به عنوان یک زن باید با توجه به محاسن همسر خود از او تعریف کنید و جنبه‌های مثبتی که او دارد را برایش بیان کنید و به خاطر آنها او را تحسین کنید با این کار هم شما و هم او نیز حس بهتری پیدا می‌کنید و علاوه بر این چون به نقاط مثبت او فکر می‌کنید پس در نظرتان فردی بهتر می‌شود.

البته در ارتباط با تشویق و تحسین همسرتان هر چیزی که واقعیت است را بگویید و هرگز با تملق یا چاپلوسی سعی نکنید او را جذب کنید و نیاز تحسین او را برطرف کنید چون آنها خیلی زود متوجه مسائل دروغین می‌شوند.

۱۰- برای زیاده‌خواهی جنسی مردان برنامه داشته باشید

خلقت مردان به گونه‌ای متفاوت با زنان است و طبق سیستم هورمونی تستوسترون زیادی در بدن آنها ترشح می‌شود و این امر باعث می‌شود آنان در ارتباط جنسی زیاده‌ خواه‌تر از زنان شوند و این نیاز بیولوژیکی آنهاست که شما باید حتما آن را در نظر بگیرید و باید به آن پاسخ مناسب بدهید چون ممکن است در صورت برآورده نشدن این نیازمردان فشار زیادی ببینند و آن را در جایی دیگر برطرف کند.

حتی تحقیقات نیز ثابت کرده است که مردان به طور متوسط ۱۹ بار در روز به ارتباط جنسی فکر می‌کنند در حالی که این آمار برای زنان فقط 10 بار است پس با توجه با این تفاوت بیولوژیکی بهتر است به جای اینکه مرد زندگیتان را با زیاده‌خواه جنسی یا هر لقب دیگری معرفی کنید؛ سعی کنید او را درک کنید و در برابر این نیاز او تمام تلاشتان را به کار بگیرید.

بدون نظر

فروش ویژه