مجله جنسی زوج باز

آشنایی با اورال و پوزیشن های مختلف انجام آن

زوج باز | سرویس زناشویی – اورال سکس و یا همان رابطه جنسی دهانی به معنی به کار گیری زبان و دست‌ها برای ایجاد پوزیشن‌های جدید و تجربه رابطه لذت‌بخش‌تر است. با این حال برخی زوجین به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در نحوه و چگونگی انجام آن یا از انجام آن اکراه می‌کنند و یا با خجالت آن را انجام می‌دهند. در این مطلب سعی شده است در رابطه با اورال سکس و پوزیشن های قابل انجام آن توضیحاتی ارائه داد.

اورال سکس چیست؟

رابطه جنسی دهانی و یا اورال سکس به طور کلی شامل تمام مواردی است که زوجین از لمس، رابطه دهانی، زبان، مکیدن و حتی سینه‌ها برای ایجاد تنوع و بالا بردن تحریک جنسی استفاده می‌کنند.
از مزیت‌های اورال سکس می‌توان به این اشاره کرد که پوزیشن‌های آن می‌تواند بیشترین میزان تحریک را برای بانوان به همراه آورد و بدین ترتیب ایشان را برای دخول آماده‌تر کند. همچنین بسیاری از آقایان بهره گیری از اورال سکس را به عنوان وسیله‌ای برای به تاخیر افتادن مرحله انزال خود در نظر می‌گیرند و بنابراین می‌توانند رابطه جنسی طولانی تری به شریک جنسی خود دهند. از دیگر مزیت‌های رابطه جنسی دهانی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که مردان می‌توانند به خوبی زنان را پیش از دخول ارضا کنند و بدین ترتیب بدون داشتن استرس از اینکه قبل از رسیدن به مرحله ارگاسم همسرشان ارگاسم را تجربه نکند به عمل دخول بپردازند.

اقدامات لازم پیش از انجام رابطه جنسی دهانی

برای داشتن یک اورال سکس لذت بخش پیشنهاد می‌شود زوجین دوش گرفته و بهداشت نواحی تناسلی را حفظ کنند. بدین ترتیب شرکا از برقراری تماس دهانی با نواحی تناسلی یک دیگر ابایی نخواهند داشت. پوشیدن لباس زیر تحریک کننده نیز می‌تواند برای شروع رابطه بسیار جذاب باشد. پیشنهاد می‌شود برای برطرف کردن خجالت و فرصت یک شروع هیجان انگیز آقایان دست به کار شده و با نوازش و صحبت خانم را برای دریافت اورال سکس آماده کنند. پس از آن خانم نیز به مقدار زیادی برای دادن لذت مشترک به شریک جنسی خود تشویق خواهد شد و بدین ترتیب اورال سکس به یک بازی دو طرفه تبدیل می‌شود.

پوزیشن‌های مختلف اورال سکس

اورال سکس را می‌توان با در نظر گرفتن موقعیت‌های مختلف تبدیل به یک لذت هیجان انگیز کرد و بدین ترتیب از تکراری شدن آن جلوگیری کرد. در ادامه مطلب با پوزیشن‌های مختلف رابطه جنسی دهانی آشنا خواهید شد.

وضعیت ۶۹

یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین پوزیشن‌های اورال سکس وضعیت ۶۹ است. محبوبیت وضعیت ۶۹ از آن جهت است که امکان یک لذت دو طرفه و همزمان را به زوجین می‌دهد. بدین ترتیب که زوجین مخالف جهت همدیگر روبروی همدیگر دراز کشیده به طوری که سر یک نفر مقابل آلت تناسلی نفر مقابل و بالعکس قرار گیرد و همزمان می‌توانند به لمس نواحی تناسلی یکدیگر بپردازند.
این وضعیت را می‌توان زمانی که یکی از زوجین روی طرف دیگر دراز کشیده است نیز انجام داد. انتخاب این وضعیت بسته به رضایت و سلیقه شریک زندگی تان دارد، بنابراین توصیه می‌شود پیش از شروع با شریکتان در این باره بدون خجالت صحبت کنید.

وضعیت ایستاده

این حالت برای زمانی که خانم می‌خواهد به شریکش اورال سکس بدهد استفاده می‌شود. برای انجام این پوزیشن مرد به دیوار تکیه داده و پا‌های خود را از هم باز می‌کند تا شریکش بتواند به راحتی به وی نزدیک شود. پس از آن خانم روی زانو‌ها به روی زمین نشسته و به راحتی سر خود را نزدیک به آلت تناسلی شریک می‌کند.

وضعیت هالوین

در این وضعیت زن روی زمین دراز کشیده و پا‌های خود را از زانو کمی خم می‌کند تا تکیه گاهی برای شریکش ایجاد کند پس از آن مرد دراز کشیده و کمر خود را به ران‌های شریکش تکیه می‌دهد و آلت خود را نزدیک به صورت بانو قرار می‌دهد. در این حالت اگر مرد بتواند وزن خود را کنترل کند تا شریکش راح‌تر باشد هر دو لذت بیشتری خواهند برد.


بیشتر بخوانید: تکنیک هایی برای ارگاسم شدید در بانوان


وضعیت نشسته روی سینه‌ها

در این وضعیت زن روی زمین دراز کشیده و زوج طوری به شریکش نزدیک می‌شود که ران‌ها روبروی سینه‌های زن قرار می‌گیرد. در این حرکت مرد می‌تواند با حرکت کنترل رابطه را به دست گیرد و با قرار دادن دست‌ها روی زمین وزن خود را کنترل کند.

وضعیت نشسته کنار صورت

این وضعیت برای بسیاری از زوجین هیجان خاصی داشته چرا که می‌تواند نوعی رفتار همراه با قدرت نمایی به حساب آید که برای بسیاری از آقایان لذت بخش خواهد بود. در این وضعیت زن روی زمین دراز کشیده و همسرش خود را به صورت وی نزدیک می‌کند تا آلت مقابل دهان قرار گیرد. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که مرد نباید هیچگونه فشار و وزنی روی صورت شریکش وارد کند.

وضعیت چهار دست و پا

در این حالت مرد به صورت چهار دست و پا قرار گرفته و وزن بدن خود را روی دست‌ها و زانو‌ها تقسیم می‌کند؛ سپس زن روی زمین به گونه‌ای دراز می‌کشد که صورت او بین پا‌های مرد قرار بگیرد. در این پوزیشن زن می‌تواند با کمک گرفتن از دست‌ها و قرار دادن آن‌ها روی کمر مرد حرکات مرد را کنترل کند. این حالت برای لذت بردن بیشتر مرد مناسب است.

وضعیت افقی

در این وضعیت مرد روی زمین دراز کشیده و پا‌ها را از هم باز نگه می‌دارد تا زن بتواند بین پا‌های او قرار بگیرد پس از آن زن خم شده تا دهان او به آلت مرد برسد و پس از آن می‌تواند به تحریک مرد بپردازد. این حالت از این جهت که زن می‌تواند از دست‌ها نیز برای تحریک آلت مرد استفاده کند دارای مزیت می‌باشد.


نکته: 
برای داشتن یک رابطه دهانی لذت بخش دانستن نقاط حساس در طرف مقابل و تحریک آن‌ها دارای اهمیت است. اکثر خانم‌ها لمس شدن در ناحیه کلیتوریس را بسیار تحریک کننده می‌دانند با این حال برای برخی این عمل دردناک و غیر قابل تحمل است؛ بنابراین بهتر است با شریک خود در این باره صحبت کنید. همچنین نوع و نحوه به کار گیری اورال سکس در مردان مختلف نتایج مختلفی به همراه خواهد داشت. بنابراین بهتر است در رابطه با وضعیتی که بهترین جواب را می‌دهد با مرد صحبت کنید تا هم لذت را در رابطه بیشتر کنید و هم از انزال زودرس جلوگیری کنید.

بدون نظر

فروش ویژه