مجله جنسی زوج باز
آلت تناسلی مرد

۸ ویژگی در مورد آلت تناسلی مرد که شما را شگفت زده خواهد کرد!

در این مقاله ما تعدادی اطلاعات مختلف در مورد آلت تناسلی را از لحاظ اندازه، حساسیت، افسون و دیگر واقعیت هایی که شما را متعجب می کنند بررسی خواهیم کرد.

۱٫ از آن استفاده کنید یا آنرا از دست بدهید:

به گفته ی دکتر توبیاس کوهلر، استادیار ارولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه ایالتی ایلینوی جنوبی، تنفس نعوظ یک ورزش ضروری برای آلت تناسلی است. افزایش درصد اکسیژن موجود در بدن، حفظ سلامت عضلات صاف.

یک روز کامل یا بیشتر ممکن است بدون نعوظ کامل، اما نگران نباشید. مغز توانایی تنظیم میزان نعوظ خود آلت جنسی را از طریق ضربه مغز که باعث ایجاد نعوظ در طول خواب می شود، اما برخی از مردان هرگز نمی توانند دریافت کنند از جمله افرادی که مشکلات عصبی دارند یا از آسیب رساندن به رگ های خونی که معمولا از دیابت ناشی می شود، رنج می برند.

اگر آنها نعوظ طبیعی نداشته باشند، این ممکن است منجر به آتروفی آلت تناسلی شود، بنابراین باید از یک دستگاه شبیه به یک پمپ جاروبرقی استفاده کنند که به صورت اجباری خون را به خون می کشد و منجر به نعوظ می شود.

۲- طول و طول آلت تناسلی نرم در مورد نعوظ وجود ندارد.

بین طول آلت جنسی نرمال (در موقعیت آرام) رابطه ای ثابت و اجتناب ناپذیری وجود ندارد و طول آن زمانی که پای راست می شود. در طول مطالعه ۸۰ مرد، دامنه ارتفاع در طول و بدون ارتعاش بین ۰٫۶ تا ۹ سانتی متر متغیر است.

اگر طول آلت تناسلی نرم کوتاه باشد، این بدان معنی نیست که فرد دارای یک آلت تناسلی کوتاه است و هنگام نصب طولانی است، ممکن است خیلی شایع باشد (و بالعکس).

۳٫ منطقه راحتی:

بسیاری از مردان، آلت تناسلی را در نظر می گیرند و قسمت پایین آلت تناسلی، حساس ترین قسمت آلت تناسلی مرد هستند که در طول رابطه جنسی احساس لذت می کنند.

محققان ۸۱ مرد سالم را برای ارزیابی مناطق مختلف بدن خود از لحاظ حساسیت و تحریک جنسی از جمله انسداد، گردن، نوک پستان و اسکروتوم خواندند.

طرف پایین تر از سر آلت تناسلی بالاترین امتیاز را از لحاظ حساسیت و هیجان در مردان داشت و پس از آن قسمت فوقانی سر آلت تناسلی و سپس سمت چپ و راست، سپس قسمت بالایی بدن یا محور آلت تناسلی و سپس پوستی (ضربه ای از آلت تناسلی مرد) در مردان نابرابر نتایج در مجله ی ارولوژی بریتانیا در سال ۲۰۰۹٫

۴٫ حساسیت آلت تناسلی با سن:

مطالعات نشان داده اند که آلت تناسلی مردانه از نظر حساسیتی از بین می رود. حساسیت آلت تناسلی از کمترین مقدار تحریک می شود که قادر به ایجاد حس یا احساس در فرد است. این آستانه حساسیتی است.

داده های مطالعات متعددی نشان می دهد که با شروع از سن ۲۵ سالگی، حساسیت آلت تناسلی شروع به کاهش می کند تا ۶۵ تا ۷۵ سالگی.

۵٫ ویبراتور همچنین برای میله مفید است:

ویبراتور نه تنها برای زنان، بلکه برای آلت تناسلی نیز مفید است.

در حقیقت، ارتعاش به آلت تناسلی کمک می کند، به ویژه در مردان آسیب نخاعی، که در آن آنها می توانند با استفاده از یک ویبراتور پزشکی برای کمک به آنها از طریق افزایش تحریک Vibrating آلت تناسلی از انزال استفاده کنند.

۶٫ اندازه آلت تناسلی بزرگتر از چیزی است که شما واقعا ببینید:

هنگامی که متوجه شدید که اندازه آلت تناسلی دو برابر شماست، تعجب خواهید کرد. این به این دلیل است که نیمی از طول آلت تناسلی در داخل بدن است، درست مثل اصل درختی که ریشه های بلند آن زیر سطح خاک را نمی بیند، بنابراین پین ریشه نیز در بدن شما گسترش می یابد.

۷٫ آلت تناسلی شما برای بسیاری از موجودات زنده است.

پوست آلت تناسلی به جامعه ی بزرگ و متنوعی از باکتری ها متصل است و انواع باکتری های بی هوازی وجود دارد که در مخاط بین داخل آلت تناسلی زندگی می کنند.

نتایج آزمایشات ژنتیکی برای تعیین باکتری روی آلت تناسلی نشان داد که ۴۲ گونه منحصر به فرد باکتری هایی که در آلت تناسلی زندگی می کنند وجود دارد. تحقیقات نشان داده است که برخی از انواع باکتری های بی هوازی در افراد متولد شده از بین رفته اند. وجود باکتری ها در غشای مخاطی پوست نیز متفاوت است. و منطقه مسکن.

۸٫ اکثر مردان ختنه نشده اند:

۳۰ درصد مردان در سن ۱۵ سالگی یا بیشتر از هم جدا میشوند و درصد آن به شدت متفاوت است و وابسته به مذهب و ملیت است. تقریبا تمام مردان یهودی و مسلمان در سراسر جهان ختنه میشوند که ۷۰ درصد از مردان متاهل در جهان را تشکیل میدهند.

در حال حاضر در حال بررسی رابطه بین ختنه و شیوع پایین برخی از بیماری های وریدی و مقعدی مانند HIV / AIDS است. میزان بروز عفونت در مردان ختنه شده مشاهده شده است.

بدون نظر