مجله جنسی زوج باز
اشتباه جنسی

۵ اشتباهی که آقایان در طول رابطه جنسی می‎کنند

اشتباهات بسیاری در رابطه با مردان انجام شده است، ما در این مقاله برخی از این خطاها را بررسی خواهیم کرد و به شما نشان خواهیم داد که چگونه تغییر تفکر ممکن است زندگی جنسی را بهبود بخشد.

۱٫ جنسیت را مستقیما در اتاق خواب شروع کنید:

مردان به عنوان یک دکمه سریع و سکسی هستند، اما برای زنان، هیجان به سرعت به سرعت اتفاق نمی افتد.

پروفسور و یان کرنر، درمانگر جنسی، می گوید: “شما باید روزانه با آغازی، بوسیدن و بستن دست های خود بوت کنید و به جنسیت بسپارید تا مردی را نشان دهد که از شریک زندگی اش قدردانی می کند.”

کرنر معتقد است که احساس امنیت و ایمنی زن در رابطه بسیار مهم است و تاثیرات جنسی او را تحت تاثیر قرار می دهد و کلاهبرداری طولانی باعث تحریک اکسیتوسین، هورمون ای است که حس اعتماد و ارتباط در زنان ایجاد می کند.

۲٫ فرض کنید که شما می دانید که شما از خودتان لذت می برید:

درصد زیادی از زنان امروز ارگاسم جنسی خود را تشکیل می دهند به طوری که آنها شرمنده نیستند و همسرشان را تحریک می کنند، بنابراین همسر اغلب نمی تواند بگوید که آیا او واقعا چه می کند.

 

خجالت نکشید و از شریک زندگی خود بخواهید اگر او به آنچه که او انجام می دهد یا چیزی متفاوت می خواهد گوش فرا دهد.

۳٫ هر بار که تکرار می کنید تکرار کنید:

این باور بسیار اشتباه است اگر سبک سکس شما سه بار در یک ردیف موفق شود، این بدان معنا نیست که همیشه موفق شود.

چیزهایی که موجب بروز یک رابطه جنسی با جنسیت می شوند ممکن است با توجه به خلق و خوی او و نیز دوره قاعدگی تغییر کند و ممکن است حساسیت بین نوک سینه های پستان و جنایت ها را تغییر دهد.

بنابراین همیشه چیزهای جدید را امتحان کنید تا شریک زندگی تان را ارضا کنید.

۴٫ هیجان فقط هیجان فیزیکی است:

این درست نیست. هیجان و تحریک جنسی نه فقط تحریک جسمی، تفکر شما در مورد نوازش و انگیزه است. اکثر مردان به این اشتباه می افتند و تحرک ذهنی را که برای زنان مهم است، نادیده می گیرند.

۵٫ رابطه جنسی واژن بهترین راه برای ارائه شریک به ارگاسم است:

۸۰ درصد از زنان در رابطه جنسی واژن به اوج لذت جنسی نمی رسند. هر جنبشی و موقعیتی که در طول رابطه جنسی واژن می گیرید، آنها را تحت تاثیر قرار نخواهند داد. قبل از رفتن به رابطه جنسی واژن، سعی کنید رابطه جنسی دهانی داشته باشید. .

اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی خود را در همه چیز از طریق جنس تا زمانی که رابطه طولانی تر و طولانی تر باقی می ماند. هر زمان برای جلوگیری از اشتباهات قبلی سعی کنید یک رابطه جنسی خوب داشته باشید، نه تنها برای شما، بلکه برای شریک زندگی تان نیز.

بدون نظر