مجله جنسی زوج باز
رابطه جنسی

۱۵ دلیل که باید هر روز رابطه جنسی داشته باشید

رابطه جنسی بین زن و شوهر یکی از ستون هایی است که در آن زندگی ازدواج می کند و بدون آن نمی تواند این زندگی را به شکل مناسب برگزار کند، یکی از برکت های زن و شوهر و حق داشتن آنها به طور کامل. و از آنجا که این یکی از برکت هایی است که زن و شوهر از آن لذت می برند، این برکت دارای مزایایی است که به نفع آنهاست.

داشتن رابطه جنسی هر روز یکی از چیزهایی است که بسیاری از مردان فکر می کنند اما نگران ترس از هر گونه آسیب یا اثرات منفی است که ممکن است ناشی از هر دو طرف رابطه است. بنابراین ما این مقاله را نوشتیم تا خوانندگان را بدانیم که جنس عموما روزانه، تقریبا روزانه یا به غیر از آن هیچ آسیبی به هیچ یک از همسران نمی دهد، اما مزایای روحی و سلامتی زیادی دارد و اهمیت ادامه رابطه زناشویی در بهترین حالت ممکن است.

 

بنابراین این لیست شامل ۱۵ مهمترین مزایا است که به شما اهمیت داشتن رابطه جنسی هر روز را می گوید.

مزایای رابطه جنسی هر روز

۱ – رابطه جنسی فشار و تنش را کاهش می دهد

پس از یک روز خسته و طولانی از کار، استرس و تنش، ورزش جنسی می تواند به شما کمک کند استراحت کنید و از استرس و تنش خلاص شوید. بدن در طول رابطه جنسی میزان ترشح دوپامین، اندورفین ها و اکسیتوسین را افزایش می دهد. این هورمون ها باعث کاهش شادی و افزایش میل جنسی می شود.

۲ – ورزش لذت بخش جنسی

هنگامی که به ورزش می رود، همه در مورد این کلمه و شرایط دیگر از فعالیت های ورزشی نگران هستند، مگر اینکه فعالیت های جنسی در نظر گرفته شده است در طول ورزش های جنسی، بدن شما تغییرات جسمی زیادی را تجربه می کند مانند کسانی که در انجام فعالیت های ورزشی به بدن می رسند، ضربان قلب در طول رابطه جنسی و بدن مقدار کالری را می کشد که باعث می شود جنس هر روز به عنوان ورزش مفید باشد.

۳ – افزایش کار سیستم ایمنی بدن

در مطالعه ای در دانشگاه پنسیلوانیا، افرادی که حداقل دو بار در هفته جنس دارند، دارای میزان ایمنی بیشتری نسبت به کسانی هستند که هیچگونه رابطه جنسی ندارند. نشان داده شده است که در طول رابطه جنسی بدن ترشح آنتی بیوتیک را افزایش می دهد، و میزان استفاده از رابطه جنسی بیشتر است، این آنتی بادی هایی که از بسیاری از بیماری ها محافظت می کند بیشتر است.

۴ – میزان رابطه جنسی فشار خون را کاهش دهید

تمرین مقاربت جنسی کمک می کند تا میزان فشار خون دیاستولیک را کاهش دهد، که این میزان فشار خون است که معمولا در دستگاه های اندازه گیری فشار خوانده می شود، که موجب بهبود وضعیت سلامتی بدن مانند ورزش های جسمی می شود که توسط برخی ورزش ها انجام می شود.

۵٫ ورزش جنسی باعث حفظ سلامت قلب می شود

به عنوان فعالیت جنسی تا حدودی مشابه فعالیت های ورزشی است، طبیعی است که جنس در حفظ سلامت قلب و عروق نقش دارد. تحقیقات نشان می دهد که مردان که به طور منظم رابطه جنسی دارند، احتمال بیماری قلبی عروقی کمتر از ۴۵٪ از مردان دیگر

۶٫ عملکرد جنسی کمک می کند تا درد را کاهش دهد

بر اساس مطالعات انجام شده در بیماران مبتلا به درد مکرر، از هر نوع درد پنهان به وسط و یا سردرد رنج می برید، جنس می تواند هر روز برای کاهش درد و کمک به از بین بردن آن کمک کند، بر اساس میزان رابطه جنسی آنها با شریک

۷- رابطه جنسی برای ساخت عضله کمک می کند

ماهیچه های لگن و تنه بدن به طور کلی می توانند ساخته شوند و هر روز ممکن است جنس ها هر روز افزایش پیدا کنند. تمرین جنسی باعث افزایش قدرت عضلات و افزایش جرم آنها می شود و ماهیچه ها در این منطقه قوی تر هستند، ورزش جنسی در کنترل انزال و دسترسی به آن بهتر است. برای اکستاسی، این برای مردان و زنان به طور یکسان است.

 

۸ – خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد

در یک مطالعه استرالیا که در مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شد، مردان مبتلا به سرطان پروستات کمتر از ۲۱ بار در ماه شلیک می کنند.

۹٫ توانایی فرد در خواب را بهبود می بخشد

همانطور که در رابطه با ورزش، جنسیت ضربان قلب را افزایش می دهد و به این ترتیب بعدا آرام تر می شود. علاوه بر این، انزال در مردان به حالت خوابیدن کمک می کند و این عوامل باعث می شود فرد توانایی بهتر خواب را داشته باشد.

۱۰٫ تمرین جنسی به جوان تر شدن کمک می کند

با توجه به تحقیق در کتاب ” راز جوانان دائمی “، داشتن هر روز از جنس می تواند به شما کمک کند جوان تر و ۱۰ سال جوانتر از شما داشته باشید.

۱۱٫ رابطه جنسی طول عمر متوسط ​​را افزایش می دهد

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا، عمل جنسی روزانه یا تقریبا روزانه دو برابر احتمال افزایش متوسط ​​سن یک فرد بیشتر از کسانی است که روزانه یا تقریبا روزانه به طور منظم رابطه جنسی ندارند.

۱۲٫ میزان باروری را افزایش می دهد

مطالعات نشان می دهد که رابطه جنسی هر روز میزان باروری زن و شوهر و احتمال حاملگی در همسر را افزایش می دهد، زیرا تمرین هویج در بدن زن و ارگان های داخلی حاملگی قرار دارد.

۱۳٫ رابطه جنسی توانایی های شناختی و ذهنی را بهبود می بخشد

پزشکان معتقدند که در سالمندان در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی هستند و به نظر می رسد که این رابطه باعث بهبود توانایی های شناختی و ذهنی فرد و عملکرد مغز می شود. همچنین میزان استرس و تنش را که بر عملکرد مغز تاثیر می گذارد، کاهش می دهد. .

۱۴ – گردش خون در بدن را بهبود می بخشد

جنسیت هر روز باعث افزایش فعالیت گردش خون در بدن می شود به دلیل افزایش ضربان قلب در طول ورزش، که باعث افزایش کارایی خون در سلول ها و اندام های مختلف می شود و این سلول ها را از سموم نیز ذخیره می کند.

۱۵٫ افزایش صمیمیت میان همسران

واقعیت این است که هر روز جنسیت ترشح هورمون ها را افزایش می دهد که میزان شادکامی و میل را افزایش می دهد. همانطور که در ابتدای این لیست گفتیم، عادی است که زن و شوهرانی که رابطه جنسی را روزانه با هم ارتباط می دهند و احساسات خود را در ارتباطات و زندگی به طور کلی بیشتر می کنند، در زندگی ازدواج شما به معنای صمیمیت و عشق بیشتر بین شما و شریک زندگی تان است.

همچنین در مورد علاقه ی همسر در رختخواب خواندن خواندن این مهم ترین چیز است که می توانید انجام دهید

اینها مهمترین دلایلی است که ما هر روز توصیه می کنیم که جنسیت داشته باشید و مزایایی که از طریق این فرآیند دریافت می کنید، از جمله مزایای سلامتی و فیزیکی بدن یا مزایای رابطه جنسی و زندگی شما است.

بدون نظر