مجله جنسی زوج باز
بازی جنسی

۵ بازی جنسی HOT که همین امشب باید انجام دهید!

بازی های جنسی خیلی جذابند. دسته دیگری از بازی هایی هستند که به آن ها بازی های سکسی میگوییم. این بازی ها یک چیز جدید به روابط اضافه میکنند. این بازی ها مثل بازی مسخره “حقیقت یا جرات” نیست.

اینکه در یک رابطه همیشه شور و اشتیاق وجود داشته باشد، بسیار مهم است. برخی از تحقیقات علمی جدید نشان داده است که افرادی که در روابط طولانی مدت هستند (حداقل ۳ سال) بیشتر به ارگاسم میرسند (ارضاء میشوند) ، سکس دهانی بیشتری دارند و پوزیشن های (حالت های مختلف در روابط جنسی) بیشتری را امتحان کرده و در کل به میزان زیادی از زندگی جنسی خود راضی هستند.

مقداری سرگرمی و یک بازی سکسی خوب، اصلا ایده بدی نیست. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی زوج باز باشید.

 

– با یک چشم بند میتوانید کار های جالبی انجام دهید.

چشم همسرتان را ببندید و به او بگویید که باید حدس بزند. مثلا چه غذایی به او میدهید ؟ با چه چیز هایی دارید او را لمس میکنید ؟ قراره دفعه بعد به کجا دست بزنید ؟ چنین سوالات و بازی میتوانید خیلی جالب و جذاب باشد.

– یک بازی سکسی بخرید.

واقعا ده ها شکل مختلف از این بازی ها برای فروش وجود دارد. بعضی ها بصورت کارتی هستند و برخی دیگر یک جفت تاس مخصوص دارند. انواعی هم مثل بازی های تخته ای میباشند و حتما میدونید که این روز ها بازی های تخته ای خیلی پر طرفدار شده اند. البته چند نمونه بازی هم وجود دارند که ترکیبی از تمام حالت های قبلی میباشند.

 

– جنگا سکسی بازی کنید.

اگر جنگا ندارید، یک ست بخرید. روی هر قطعه یک دستور بنویسید. تصمیمش با خودتونه اما مثلا میتونید بنویسید “گوشمو لیس بزن” و همینطوری ادامه دهید. زمانی که با موفقیت یکی از قطعات را از زیر برداشته و روی برج قرار دادید، همسرتان باید دستور نوشته شده روی همان قطعه را اجرا کند. یک تنبیه برای کسی که برج را خراب میکند در نظر بگیرید، مثلا باید شما را یک ناهار یا شام مهمان کند.

– صحنه سکس یک فیلم را بازی کنید.

اول صحنه سکس مورد علاقه خود را از فیلمی که دوست دارید انتخاب کنید. اگر نتوانستید چیز خاصی بیاد آورید، در اینترنت سرچ کنید. سپس همان صحنه را با همسرتان دوباره خلق کنید. پس از چند بار امتحان این روش حتی میتوانید صحنه های فیلم های بزرگسالان را نیز شبیه سازی کنید.

 

– یک فعالیت روزانه را به یک بازی لختی تبدیل کنید.

در حال هر کاری هستید کم کم شروع کنید به در آوردن لباس های خود. مثلا در زمان تبلیغ بین مسابقات فوتبال زمان بسیار خوبی است. مهم این است که در عین حالی که کاری انجام میدهید لباس های خود را همزمان در بیاورید. البته عجله نکنید و اینکار را آرام آرام انجام دهید.

 

 

بدون نظر