مجله جنسی زوج باز

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷

نظرات کاربران :

شاید شما نیز به عنوان یک دختر عاشق شوید، اما به علت اعتماد به نفس پایین نتوانید به پسر دوست داشتنی خود پیشنهاد بدهید. پس یک دختر باید چه کاری انجام دهد که یک پسر را عاشق خود کند؟ نگران نباشید برای این مسئله نیز راهکارهایی وجود دارد. راهنمایی و ترفند‌هایی هست که شما می‌توانید […]

شاید شما نیز به عنوان یک دختر عاشق شوید، اما به علت اعتماد به نفس پایین نتوانید به پسر دوست داشتنی خود پیشنهاد بدهید. پس یک دختر باید چه کاری انجام دهد که یک پسر را عاشق خود کند؟ نگران نباشید برای این مسئله نیز راهکارهایی وجود دارد. راهنمایی و ترفند‌هایی هست که شما می‌توانید خیلی سریع قلب یک پسر را تسخیر کرده و او را عاشق خود کنید.

هدف ما در این مقاله ارائه راهکارهایی برای عاشق کردن پسر دوست داشتنی خود است. پس اگر می‌خواهید یک پسر را عاشق خود کنید راهکارهای زیر را حتماً به کار بگیرید.

برای عاشق کردن پسر دوست داشتنی خود باید:

۱- از زبان بدن بهره بگیرید

اگر می‌خواهید با یک سلاح مخفی پسر دوست داشتنی خود را عاشق کنید از زبان بدن استفاده کنید. شما بدون این که حتی یک کلمه هم صحبت کنید با چند حرکت ظریف بدن می‌توانید یک پسر را به طرف خود سوق دهید. تماس چشمی خود را با او حفظ کنید و هیچ وقت خسته نشوید و این تماس را قطع نکنید. همچنین سعی کنید از حرکات بدن به بهترین صورت استفاده کنید. هنگامی که به صورت روبرو با او صحبتت می‌کنید هیچ وقت سست نشوید و سر را خود را به طرف چپ بچرخانید و به پسر دوست داشتنی خود نگاه کنید.

۲- یک نگرش مثبت داشته باشید

خوش‌بینی بیش از هر چیز دیگری به شما دوستان زیادی را پاداش خواهد داد. یعنی کسی که خوش‌بین است می‌تواند تعداد زیادی از افراد را به خود جذب کند. پس شما به عنوان یک دختر خوش‌بین می‌توانید به راحتی یک پسر را به خود جذب کرده و وی را عاشق کنید. پس به راحتی می‌توانید به یک نگرش مثبت از خود را به او نشان دهید تا به هدف خود برسید. البته فراموش نکنید اگر خوش‌بینی با یک لبخند زیبا همراه باشد تاثیر آن دو چندان خواهد شد.


مقاله مرتبط: چگونه دوست پسرم را عاشق خود کنم؟


۳- منحصر به فرد باشید

چه چیزی شما را از دختران دیگر جدا می‌کند؟. سعی کنید در مورد علایق، جاه‌طلبی‌های شغلی و آرزوهای پنهان خود با او صحبت کنید. همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که باید دختری منحصر به فرد باشد. بر روی ویژگی‌هایی که شما را از دیگران جدا می‌کند بیشتر کار کرده و آن‌ها را تقویت کنید. در واقع پسرها به دختری که منحصر به فرد است خیلی سریع جذب خواهند شد.

۴- به خود عشق بورزید

شاید قبلاً نیز شنیده باشید، همیشه تلاش کنید خودتان باشید. اگر شما خودتان را دوست داشته باشید به طور قطع دوستان شما نیز شما را دوست خواهند داشت. پس شما دوست دارید، خودتان چگونه باشید؟. شما باید از ویژگی‌های مثبت خود آگاه باشید و هیچوقت نترسید و این ویژگی‌ها را در مقابل پسر دوست داشتنی خود نشان دهید. البته فراموش نکنید ضعف‌های خود را شناسایی کرده و بر روی آن‌ها کار کنید تا به نقاط قوت تبدیل شوند.

۵-  محرم اسرار او باشید

هر شخصی دوست دارد حریم شخصی او حفظ شود. هنگامی که شما نیز با پسر دوست داشتنی خود صحبت می‌کنید و او بعضی از مسائل خصوصی خود را بیان می‌کند باید هیچوقت وسوسه نشوید و این اسرار را در دل خود نگه دارید. اگر شما مکالمه او را با خود پیش شخص دیگری بیان کنید نه تنها کار بسیار زشتی انجام داده‌اید از صمیمیت شما با پسر دوست داشتنی خود می‌کاهد. پس هیچ وقت سعی نکنید این کار را انجام دهید.

۶- خلاق باشید

اگر می‌خواهید یک پسر را عاشق خود کنید باید خلاق بودن را در خود تقویت کنید. برای گفتگو کردن با پسر دوست داشتنی خود، راه‌های جدیدی را برای مکالمه با او پیدا کنید. در زمان‌های مختلف و در مکان‌های جذاب با او حرف بزنید. مکالمه در یک محیط خاص و پر از آرامش تاثیری بیشتری بر روی او خواهد گذاشت.

۷- به دنبال خلق بهترین لحظه ها باشید

جاذبه اول در عاشق شدن، نگاه کردن ویژه به طرف مقابل است. نگاه کردن بر روی عاشق شدن پسر دوست داشتنی یک دختر تاثیر بسیار زیادی دارد. بنابراین هنگامی که به پسر دوست داشتنی خود نگاه می‌کنید، با جذابیت خاصی به وی بنگرید. لباس‌هایی را که دوست دارید بپوشید، همیشه با بوی خوش‌ به دیدار او بروید. همچنین هیچوقت فراموش نکنید که لبخند بر روی لبتان جاری باشد.

۸- برای او آشپزی کنید

گاهی اوقات درست کردن یک غذا و خوردن آن با هم باعث افزایش عشق و محبت با همدیگر خواهد شد. خیلی فانتزی نباشید، حتی یک غذای ساده می‌تواند تا چند روز بر روی پسر دوست داشتنی شما تاثیر مثبت داشته باشد. چنین کارهایی، باعث درک بیشتر عشق و محبت شما از سوی طرف مقابل خواهد شد. پس سعی کنید در وقت‌هایی که به بیرون می‌روید همیشه غذای آماده نخورید بعضی اوقات خودتان برای او آشپزی کنید.

۹- برای رسیدن به وی صبور باشید

وقتی که با پسر دوست داشتنی خود در حال صحبت کردن است همیشه به صحبت‌های او گوش دهید. مثلاً گاهی اوقات پیش خواهد آمد در هنگام صحبت کردن با پسر مورد علاقه خود، او در مورد سیاست یا ورزش حرف می‌زند در حالی که شما از این دست مسائل اصلاً خوشتان نمی‌آید. اما سعی کنید تا پایان حرف‌ها به او گوش دهید. گوش دادن باعث جذابیت بیش از حد شما خواهد شد. بعد از این شما باید مسائل مورد علاقه خود را وارد بحث کنید و شانس خود را برای بیان هدف‌های خود بالا ببرید.

۱۰- او را شگفت‌زده کنید

بعضی اوقات لازم است که پسر دوست داشتنی خود را شگفت‌زده کنید. مثلاً وقت‌هایی که قصد دارید به بیرون بروید، لباس‌هایی خاص بپوشید و به گونه‌ای باشید که بیشتر از قبل برای وی جذابیت داشته باشید. این گونه کارها باعث ایجاد عشق و محبت بیشتر در قلب پسر دوست داشتنی شما می‌گردد.

پس به شما توصیه می‌کنم اگر می‌خواهید پسر دوست داشتنی خود را عاشق خود کنید و برای همیشه قلب او را تسخیر کنید. از سری آموزش‌های زوج باز استفاده کنید تا بیشتر از قبل این راهکارها را در خود تقویت کنید.

بدون نظر