مجله جنسی زوج باز

چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ شهریور ۹۷

نظرات کاربران :

شاید شما نیز از پسری خوشتان می‌آید و یا دوست پسری دارید که تمایل دارید هرچه بیشتر او را به خود جذب کنید و در مقابل می‌خواهید او نیز از بودن با شما احساس خوشحالی کند و برای این کار مدام با خود فکر می‌کنید که آیا رفتار‌ها و کار‌هایتان می‌تواند در جذب پسر موفقیت […]

شاید شما نیز از پسری خوشتان می‌آید و یا دوست پسری دارید که تمایل دارید هرچه بیشتر او را به خود جذب کنید و در مقابل می‌خواهید او نیز از بودن با شما احساس خوشحالی کند و برای این کار مدام با خود فکر می‌کنید که آیا رفتار‌ها و کار‌هایتان می‌تواند در جذب پسر موفقیت آمیز باشد یا نه؟

اگر از روش‌های اشتباه استفاده می‌کنید ممکن است به دلیل بعضی کار‌هایتان باعث ناراحتی پسر مقابلتان شوید و توجه او را نسبت به خود کم و شاید هم از بین ببرید بنابراین اهمیت دارد که هنگام جذب پسر اطمینان و جذابیت خود را به نمایش بگذارید و بدون اینکه خیلی در دسترس باشید خودتان را به او نشان دهید و راه‌هایی که در تعاملتان باعث جذب آن‌ها می‌شود را یاد بگیرید.

بنابراین اگر هنوز هم در این زمینه تازه وارد یا بدون تجربه‌ صحیح هستید به شما توصیه می‌کنیم راهکار‌های ارائه شده در مقاله‌ حاضر برای رسیدن به هدفتان و جذب پسر مورد علاقه‌ی خود به کار گیرید.

۱- برای جذب پسر ظاهر خود را مرتب و آراسته کنید

شاید شنیده‌اید که میگویند «عقل مرد‌ها تو چشماشونه» پس مسئله‌ی آراستگی خیلی مهم است و شما برای جلب توجه و جذب پسر مورد علاقه‌ی خود می‌توانید با مرتب و منظم کردن و آراستن خود او را جذب کنید. در این راه بعضی موارد هستند که بدون توجه کردن خیلی به چشم می‌آیند به عنوان مثال همان طور که مطالعات نشان داده رنگ قرمز در پوشش لباس خانم‌ها می‌تواند به عنوان یک راهکار در جذب پسر مورد نظرشان از لحاظ فیزیکی باشد.

۲- نسبت به زبان بدنتان آگاه باشید و از آن استفاده کنید

یک راهکار برای جذب پسر اینه که با استفاده از زبان بدن اعتماد و حواس جمعی خودتان رو به او انتقال بدهید و وقتی با او تعامل می‌کنید باید زبان بدن رو آشکار کنید به این معنی که بدنتان رو به صورتی در راستای بدن مخاطب قرار بدهید که نشان دهید به او گوش می‌دهید مثلا کمی به جلو خم شوید که تمرکز شما را روی صحبت طرف مقابل نشان دهد یا با تقلید از زبان بدن طرف مقابلتان علاقه و موافقت خود را به سخنانش نشان دهید که طبق مطالعات نیز این تقلید باعث علاقه‌ی بیشتر و جذب پسر مورد نظرتان به سمت شما می‌شود.

۳- برای صحبت کردن با او بهانه و دلیل پیدا کنید

برای جذب پسر می‌توانید با پرسیدن سوال یا نظرش در مورد یک مسئله با او صحبت کنید و اگر در محیط‌هایی مانند دانشگاه یا محیط کار با هم هستید از او درخواست کنید که در انجام پروژه به  شما کمک کند که  برای این کار احساس مردانگی و شایستگی او را تقویت می‌کنید و او را بهتر جذب خود می‌کنید.

۴-برای جذب پسر به او احترام بگذارید و برایش ارزش قائل شوید

احترام گذاشتن برای جذب پسر و مردان به عنوان یک راهکار، منطقی به نظر می‌رسد؛ اما این مسئله به این معنا نیست که تملق و چاپلوسی بکنید و ثابت شده است همه‌ی مردان حتی آنهایی که خیلی از خود راضی هستند به دریافت این حس از طرف مقابلشان نیاز دارند و این حس احترام باعث علاقه و در نهایت نزدیکی طرف مقابلتان می‌شود.

۵- اهل شوخی، خنده و خوشحالی باشید

اغلب مردان به دختران شاد و خوشحال علاقمند می‌شوند و آن‌ها بیشتر از دختری خوششان می‌آید که جنبه‌ی شوخی داشته باشد و به جوک های ظریف آنها بخندد. پژوهشگران سوئیسی نیز به این نتیجه رسیدند که لبخند باعث جذابیت می‌شود و هر چه شدید‌تر باشد چهر‌ه‌ی فرد جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

برای جذب پسر همواره سعی کنید حس شوخ طبعی داشته باشید و از زندگی لذت ببرید و وقتی به او نگاه می‌کنید به نحوی لبخند بزنید که انگار روز خوبی را با او سپری کرده‌اید و در کل برای جذب پسر مورد پسندتان برای او خاطره‌های خوب بسازید.

۶- برای جذب پسر صادق و رو راست باشید

در دنیای امروزه اکثر انسان‌ها نقاب دارند و صفت صداقت خیلی کم شده است اما مردان در کل دوست دارند که همه با آن‌ها صادق باشند و با دیدن این ویژگی در زنان بیشتر خوشحال می‌شوند و اعتماد بیشتری نسبت به او پیدا می‌کنند. بنابراین برای جذب پسر مورد علاقه‌ی خود بدون اینکه نگران دوست داشتن باشید با او رو راست باشید و صفت صداقت را در خود پرورش دهید.

۷- در فعالیت‌های گروهی با او شرکت کنید

مطالعات نشان داده‌اند برای جذابیت بیشتر در گروه شرکت کنید و اکثر نویسنده‌ها و نشریه‌ها این نصیحت را برای جذب پسر سفارش کرده‌اند پس اگر می‌خواهید زمان بیشتری را با طرف مقابلتان صرف کنید می‌توانید او را به یک مهمانی یا رقص دعوت کنید که دوستانتان نیز در آن حضور دارند بنابراین او شانس دیدن شما را در ارتباط با افرادی که با شما راحت هستند پیدا می‌کند و مطمئنا شخصیت شما بیشتر جلوه خواهد کرد.

۸- برای جذب پسر اعتماد به نفس داشته باشید

با داشتن افزایش اعتماد به نفس و افزایش آن می‌توانیم شرایط سخت را به خوبی مدیریت کنیم و با داشتن این ویژگی یکی از کلیدی‌ترین راه‌های جذب پسر را به کار گرفته‌ایم. حس اعتماد به نفس خانم‌ها را بسیار جذاب نشان می‌دهد و با داشتن انرژی مثبت و قدرت جذب بالان مردان و پسران را محصور خود می‌کند.

۹- ظرافت زنانه خود را به نمایش بگذارید

شما می‌توانید با به کار گرفتن ناز کردن زنانه در ظاهر، رفتار، حرکات، اعمال و طبیعت، جذابیت خود را نشان دهید و مردان نیز به دلیل اینکه این ویژگی بسیار با مردانگیشان در تضاد است؛ پس به شدت از آن استقبال می‌کنند و به طرف این رفتار در خانم‌ها بسیار جذب می‌شوند. اگر می‌خواهید ویژگی جذب پسر را در خود تقویت کنید باید به یاد داشته باشید هرگز نباید مانند مردان رفتار کنید و در عوض با به کار گرفتن ظرافت زنانه‌ی خود، احساسات خود را به طرف مقابل نشان دهید و به راحتی او را به خود جذب کنید.

 

بدون نظر