مجله جنسی زوج باز
ترس از رابطه

چگونه بر ترس از رابطه جنسی غلبه کنیم؟

بسیاری از زنان در ازدواج، ترس از روابط جنسی و اضطراب در مورد بسیاری از مسائل دچار یک مشکل واقعی هستند. احساس درد دارم؟ برای حفظ چیزهای هیجان انگیز چه کار کنم؟ اگر من از آن لذت نمی برم چه اتفاقی می افتد؟ امروز ما به شما پاسخ هایی می دهیم که به دنبال آن هستید و همچنین چگونگی غلبه بر ترس از صمیمیت. مهمترین چیز این است که شما باید کاملا متقاعد شوید که داشتن روابط صمیمانه با شوهرتان یک راه عالی برای برقراری ارتباط با همسرتان به شیوه های مختلف است. این نیز یکی از بالاترین انواع نزدیک بودن و مهارتی است و در نهایت توانایی شما را برای برقراری ارتباط و درک بهتر یکدیگر به شما می دهد. در اینجا چگونگی ترس از یک رابطه جنسی تلقی می شود:

۱ – ترس شما ممکن است به این دلیل باشد که شما با بدن خود ناراضی هستید، اما باید بدانید که مردان نیز در مورد بدنشان احساس اعتماد به نفس نمی کنند. شما باید بر این واقعیت تمرکز کنید که هر دو دوست یکدیگر را همانطور که هست، در نظر بگیرید. در مورد معایب و بی رحمی در مورد خودتان، هیچ کاری انجام نخواهید داد.بهترین آن این است که از اعتماد به نفس خود مراقبت کنید، چگونه خودتان را به دیگران نشان دهید، و مهمتر از همه، ارتباط عاطفی بین شماست.

بیشتر درباره اینکه چگونه شما یک زن هیجان انگیز هستید، بیشتر بخوانید.

۲٫ فضای مناسب را در اتاق ایجاد کنید تا بتوانید از آرامش، استفاده از موم، گل رز یا هر چیز دیگری که می خواهید امتحان کنید.

۳٫ مطمئنا شما باید اطمینان حاصل کنید که شوهر شما درک است و می توانید با او هر آنچه را که شما را می ترساند صحبت کنید. اگر از یک رابطه جنسی ترسیدید، باید بدانید که قادر به مقابله با شما هستید به نحوی که به شما کمک کند تا این ترس را برطرف کنید. شما همچنین می توانید از او بخواهید که در هر مرحله از رابطه جنسی به شما کمک کند و چیزهایی را که دوست دارید به شما آموزش دهید.

سعی کنید این رابطه صمیمی را به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده و هیجان انگیز که به شما و همسرتان نزدیک تر می شود، نگاه کنید. این به شما نزدیک تر می شود و شما می توانید بیش از حد درباره روابط جنسی فکر کنید، اما احساسات خود را کنترل و هدایت کنید.

۵ – اگر شما در مورد صمیمیت نگران باشید، قطعا باید آن را کاهش دهید و نه سرعت آن، شما می توانید بوسه های مختلف و نوازش های خود را شروع کنید تا قادر به ورود به حالت روحی مناسب برای ادامه باشید. ماساژ با روغن معطر می تواند به شما در آرامش کمک کند.

۶ – سعی کنید که روح سرگرم کننده را معرفی کنید و به رابطه خود بپردازید اما بیش از حد شوهرتان احساس می کند که آن را می نوشید، مطمئنا وضعیت را آرام تر و راحت تر می کند.

۷٫ به یاد داشته باشید که به خوبی نفس بکشید! تنفس یک رابطه بسیار صمیمی را به شما کمک می کند. اگر در هر زمان احساس ناراحتی کنید، فقط یک عمر نفس بکشید و سعی کنید استراحت کنید.

در نهایت، از عشق به رابطه جنسی با شما و شوهرتان لذت ببرید زیرا شما لذت بردن از هم بودن و نزدیک بودن.یک لحظه را امتحان کنید و سعی نکنید فکر کنید. رفتار احساسی بهترین مشاوره ای است که می توانیم به شما بدهیم.

بدون نظر