مجله جنسی زوج باز
تخیلات جنسی

چرا مردان خیلی زیاد به تخیلات جنسی فکر می‎کنند؟

در طول حرفه من به عنوان یک درمانگر جنسی، من فرصت داشتم با هزاران نفر از مردم نشسته و درباره احساسات، زندگی و تخیلات جنسی آنها صحبت کنم؛ من واقعا نمی دانستم که احساس می کنم یک مرد باشد، اما من افتخار گوش دادن به دیدگاه مردانه در روابط جنسی ، هرچند که هر مردی از دیگران متفاوت است، هنوز موضوعات مشترک میان آنها وجود دارد. “

۱٫ تخیلات جنسی از بدن آغاز می شود:

 

در حالی که ذهن، حافظه و یا حتی احساسات احساسی ارتباطات میل جنسی را تحریک می کنند، میل جنسی مردان صرفا فیزیکی است. مردان دارای نسبت زیادی از تستوسترون در بدن هستند که آنها را به بیان خود از جنس خود هدایت می کند.

اختلال نعوظ در بزرگسالان جوان حداقل تا حد ممکن هیجان انگیز است. برای یک مرد بالغ، چه چیزی ممکن است مطرح شود، مثلا دیدن همسر یا همسرش برهنه است.

۲٫ برای مردان، تخیلات جنسی مانند گرسنگی است:

 

بله، یک مرد می خواهد از نظر جنسی نابود شود، اما شور و شوقش برای رابطه جنسی شبیه اشتیاق او به شکلات است. به عنوان مثال، هر رابطه جنسی برای یک مرد مثل غذای سلیقه های مختلف است، اما این وعده ممکن است برخی از مشکلات روابط را خراب کند. به عنوان مثال، منجر به پایان روز بدون “نمک زدایی” می شود.

۳٫ تخیلات جنسی قدرت است:

 

جنسیت منبع فعالیت و انرژی برای مردان است.این زندگی خود را با چالش ها، فرصت ها و هیجان ها تحریک می کند و زندگی خود را پر می کند.این انرژی جنسی با حفظ اهداف خود در ذهن و تلاش برای رسیدن به آنها و همچنین به دنبال یافتن و حفظ شریک زندگی هدایت می شود. تمرین عشق با شریک.

۴٫ تخیلات جنسی هیجان است:

 

این جادوی هیجان انگیز در زندگی است. بدن انسان یک دستگاه سرگرمی عالی است که می خواهد در ظرفیت کامل لذت ببرد. ارگاسم یک مرد آسان و در دسترس است، بنابراین انواع اقدامات، موقعیت ها و ریتم های جنسی راهی عالی برای کشف و افزایش اشباع جنسی خود است.

فریاد کشیدن، لبخند، اشاره، بدن جادویی یا یک تصویر جنسی، حقیقتا داستانی و واقعی، برای مغز انسان هیجان انگیز است و خوشحال است که چیزی را پیدا کند که او را خوشحال کند.

۵٫ تخیلات جنسی راه عشق است:

 

هنگامی که شریک زندگی خود را هیجان زده، خوشحال است؛ زیرا بسیاری از مردان به دلیل ترجیح دادن به رابطه جنسی، خودشان را متعجب می کنند، اما در واقع آنها از جنسیت به عنوان راهی برای عشق دادن به همکاران خود می اندیشند و اغلب تلاش می کنند که این روند را برای آنها بهتر کند.

۶٫ تخیلات جنسی عشق است:

 

آزادی جنسی به این معنی است که مردان احساس راحتی می کنند، عشق و راحتی را شامل می شوند و بعد از استرس زندگی روزمره و چالش های آن، حامی و رضایت می کنند.

در حالی که یک مرد همیشه از داشتن رابطه جنسی فقط برای لذت بردن از خود متهم است، او واقعا احساساتی تر از راحتی فیزیکی می کند.

در حالی که اکثر زنان قبل از شروع روابط فیزیکی با عاطفی میخواهند، مقاربت جنسی برای مردان اغلب لازم است تا به اندازه کافی ایمن بمانند تا از حساسیت احساسی جلوگیری شود.

در نهایت، رابطه جنس مردانه در رابطه یک هدیه است … راه دیگری برای عشق.

بدون نظر