مجله جنسی زوج باز

هدف از عمل لابیاپلاستی

زوج باز>سلامت جسمی>هدف ازعمل جراحی لابیا یا لابیاپلاستی،<Lobbing plasty>کاهش سایز لابیا مینورمی باشد.

چه کسی کاندید انجام عمل لابیاپلاستی است؟

به گزارش زوج باز:فرم ظاهری لابیا مینور ( لبه های اطراف واژن) در افراد مختلف متفاوت است . در بسیاری از موارد علت بزرگی لابیا مینور و عدم تقارن آنها مادرزادی و در برخی موارد بدلیل اختلالات هورمونی یابارداریو یا خود ارضائی می باشند.

بیشتر خانم ها مایل به انجام عمل لابیا بدلایل زیبایی می باشند گرچه برخی افراد بدلیل داشتن علائمی نظیر:- احساس درد و ناراحتی حین مقاربت جنسی- ناراحتی حین انجام فعالیت های ورزشی یا با پوشیدن لباس های تنگ- انحراف و پخش جریان ادراری بوی بد و مشکلات بهداشتی ناحیه تناسلی- عدم تقارن آنهاو بالا بردن اعتماد به نفس جهت انجام این عمل اقدام می کنند.
عمل لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی می تواند انجام شده و حدودا بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول کشیده وچنانچه با بی حسی انجام شود نیاز به همراه نداشته و فرد پس از نیم ساعت مرخص است.
امروزه روش ارجح انجام عمل زیبایی لابیا ، انجام آن تحت بی حسی موضعی است که کاملا بدون درد بوده و در یک محیط کاملا خصوصی در کلینیک انجام می شود و از لحاظ هزینه نیز بسیار مناسب تر از بی هوشی می باشد. و عوارض بی هوشی را نیز دارا نمی باشد، همچنين به روش ليزر هم ميتوان لابياپلاستى بدون بخيه انجام داد .
پزشک آنلاین

دکتر مریم ملکی [ متخصص پوست و مو ]

بدون نظر