مجله جنسی زوج باز
اسباب بازی های جنسی

راهنمای استفاده صحیح از اسباب بازی های جنسی

لذت جنسی و لذت بردن غریزی است که نمی تواند از بین برود و هر فرد به دنبال راه های مختلفی برای دستیابی به آنهاست؛ بنابراین این یکی از اجزای زندگی است که برای بسیاری بسیار مفید است و در درجه اول در عمل روابط جنسی و یا ایجاد روابط فیزیکی به دست می آید.

از آنجا که بسیاری از همکاران ندارند و یا زمان و شرایطی ندارند که رابطه جنسی منظم داشته باشند، پس از استعمار و تحریک خود به بدن برای رفع میل جنسی تلاش می کنند. در حال حاضر ابزار و بازی های زیادی برای این منظور استفاده می شود که به فرد کمک می کند تا جلوی آن را بگیرد سرگرم کننده بزرگ

بنابراین برخی از این بازی ها در رابطه جنسی بین دو نفر استفاده می شود، اما آیا استفاده از آن اسباب بازی های جنسی ایمن است؟

در این مقاله ما مسئله ایمنی بازی های جنسی را مورد بحث قرار خواهیم داد و ما یاد خواهیم گرفت که چگونه از آنها به درستی بدون اثرات منفی ناخواسته استفاده کنیم.

اولا، چه بازی های جنسی برای شما و بدن شما مناسب است

از آنجایی که ما در کشوری زندگی می کنیم که در زندگی، آموزش و سلامت جنسی افراد علاقه مند نیست، اغلب هیچ آئین نامه ای برای آگاهی و ایمنی اسباب بازی های جنسی وجود ندارد (اگر شما در برخی از کشورهای اروپایی زندگی می کنید این مقررات را پیدا کنید)، بنابراین شما باید بازی هایی را که مناسب بدن شما هستند، این بازی ها یا ساخته شده از آنها.

۱٫ شما باید بدانید که تمام مواد تشکیل دهنده اسباب بازی های جنسی برای سلامت شما، مخصوصا در درازمدت، برای شما امن نیست. برای مثال، نگرانی های زیادی در مورد حضور مدفوع (مواد شیمیایی موجود در اسباب بازی های جنسی و بسیاری از ابزار و اشیاء دیگر برای افزایش انعطاف پذیری محصول وجود دارد) در برخی از بازی های جنسی، تحقیقات نشان داده است که قرار گرفتن در معرض مزمن این مواد دارای عواقب نامطلوب است: ممکن است باعث سرطان، باروری و آسیب بیضه و کبد شود. بنابراین بسیاری از تولید کنندگان اسباب بازی های جنسی به دنبال کاهش زگیل در تولید و بسته بندی و جایگزینی آنها با مواد دیگر برای قدرت بازی برای قابل انعطاف است.

۲٫ شما باید بدانید که چه چیز ممکن است بدن شما حساس باشد. به عنوان مثال، افراد زیادی هستند که به برخی از لاستیکها مانند لاتکس آلرژی دارند، بنابراین از این چیزها آگاه باشید.

نکته: لاتکس همچنین ممکن است برخی از انواع کاندوم های زنانه یا زنانه را معرفی کند، بنابراین شما همچنین باید بدانید که کدام نوع کاندوم برای شما مناسب است.

دوم: اسباب بازی های جنسی تنها از شرکت های مجاز و سازمان ها خریداری می شود

یکی از مارک های معروف اسباب بازی های جنسی

همانطور که می دانیم، به دلیل محدودیت جامعه ما در مورد این مسائل، فروش اسباب بازی های جنسی در برخی مناطق و کشورها غیرقانونی است و توسط اشخاص و یا شبکه های بازاریابی رازدار انجام می شود و در اینجا باید به تولید کننده بازی جنس توجه شود، شرکت های زیادی وجود ندارند مجوزهایی که از شیوه های تولید خوب و ایمنی پیروی نمی کنند و در نتیجه محصولات آنها بر خلاف مشخصات و مضر هستند و بدتر از آن ممکن است این بازی ها آلوده باشند و باعث استفاده از بسیاری از عفونت ها و بیماری ها شوند.

سوم: اسباب بازی جنسی باید پس از و قبل از هر استفاده پاک شود

نگهداری تمیز بودن اسباب بازی های جنسی یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام استفاده از این بازی ها به صورت امن و صحیح انجام می شود. بازی های بسیاری وجود دارند که حاوی خلط و مواد هستند که محیطی مناسب برای رشد بسیاری از باکتری های بیماریزا را فراهم می سازند و در عین حال باعث عفونت های زیادی می شوند. قبل و بعد از استفاده با صابون، آب و ضد عفونی کننده در برابر میکروب ها و قارچ ها.

خوب است که آنها را در برخی از لوسیون های ضدعفونی کننده خیس کنی و بعد از استریلیزاسیون با مواد شوینده و ضد عفونی کننده آب باید کاملا شسته شود تا اطمینان حاصل شود هیچ مواد شوینده گیر نمی شود، بنابراین اطمینان حاصل شود که در طول استفاده از تحریک ایجاد نشود.

شما همچنین باید توجه داشته باشید که دمای آب استفاده شده بسته به نوع جنس بازی و مواد مربوط به سوار شدن، برخی از بازی هایی که با آب گرم آسیب دیده اند یا دما تغییر برخی از خواص اجزای آنها، تبدیل شدن به بدن مضر است، بنابراین دستورالعمل های مربوط به بازی از نظر تمیز کردن و عقیم سازی را در نظر بگیرید .

چهارم: اطمینان حاصل کنید که اسباب بازی جنسی قبل از استفاده ایمن است

قبل از استفاده از اسباب بازی جنسی اطمینان حاصل کنید که آن را بی خطر و یا از نقص های ساخت مانند غلطک، حفاری، و آجیل استفاده کنید. به دلایل ایمنی، ممکن است نیاز به کاهش عمیق و خونریزی در بدن داشته باشید. یا بسیار انعطاف پذیر یا بسیار سخت و همچنین فراموش نکنید که به عنوان خوانده شده نحوه استفاده، به عنوان بسیاری از بازی های جنسی یک روش خاص استفاده می کنند و برخی از آنها برای مواد همراه مانند: روان کننده ها یا نرم کننده ها و دیگران نیاز دارند.

پنجم: مراقب باشید که بازی جنسی خود را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید

– هیچ گونه اعتراضی به مشارکت بازی های جنسی با همسر وجود ندارد، اما این باید با احتیاط و مراقبت انجام شود.

– اطمینان حاصل کنید که شما و فردی که میخواهید اسباب بازی جنسی را با بیماریهای مسری انتقال دهید به اشتراک بگذارید و مطمئن باشید قبل از اشتراک گذاری با هر یک از آنها به خوبی تمیز باشید و ترجیح میدهید که با ایمنی مردانه هنگام استفاده برای اطمینان از ایمنی استفاده، به ویژه بازیهای مورد استفاده در نفوذ مقعد یا واژن

اسباب بازی های جنسی کمک زیادی به لذت جنسی واقعی می کنند و در حال حاضر بسیار محبوب هستند، بنابراین آگاهی ما از نحوه استفاده از آنها است که در نهایت تعیین اینکه آیا این ابزار یا بازی امن و بی ضرر است.

آگاه باشید و مراقب باشید که مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید و از ترس و ترس استفاده کنید.

بدون نظر