مجله جنسی زوج باز
رابطه جنسی دهانی

دلایل علمی علاقه انسان به رابطه جنسی دهانی

فرهنگ جنسی هنوز در دنیای عرب ما تقریبا غیرقابل انعطاف است و ما هیچ نوشته یا تحقیق علمی نداریم تا آن را به عنوان موضوع اهمیت تنها در تلاشهای خجالتی برخی نویسندگان عرب بررسی کنیم. در اینجا یک مقاله علمی ارائه می کنیم که در زبان روشن به عنوان یک تلاش برای انتقال یک مدل از این فرهنگ ارائه می شود که ممکن است در عرصه ی فکری ما هم تکرار شود.

رابطه جنسی دهانی

 

توسعه جنسی دهان و دندان به طور مساوی یا حتی بیشتر از جنس واژن در بزرگسالان و نوجوانان فعال جنسی است، زیرا این امر منجر به حاملگی نمی شود.

بر اساس یک نظرسنجی ملی که بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ توسط مرکز ملی آمار بهداشت انجام شده است، بیش از ۸۰ درصد جوانان و بزرگسالان بین ۱۵ تا ۴۴ ساله حداقل یک بار با شریک جنسی جنس مخالف رابطه جنسی داشته اند. همان نظرسنجی نشان داد که در میان نوجوانان بین ۱۵ تا ۱۹ ساله، ۴۷ درصد از دختران و ۵۱ درصد پسران در رابطه جنسی دهانی مشغول به فعالیت بوده اند (مکیدن آلت تناسلی و لیسیدن واژن).

قبلا، رابطه جنسی دهانی، به ویژه مکیدن آلت تناسلی، به عنوان یک ننگ اجتماعی دیده می شود و حتی در سال ۱۹۵۰ در ایالات ۴۸ ایالات متحده جنایت را در نظر گرفت. با این حال، آن را به آرامی به تبدیل شدن به قابل قبول در ازدواج تبدیل شده و در حال حاضر به عنوان یک عمل صمیمانه تر از مقاربت شناخته شده است. “مکیدن آلت تناسلی” تا سال ۱۹۷۰ به طور اجتماعی برای ازدواج مجدد پذیرفته نشد و به تدریج پس از آن لیک زدن مقاربت را قبول کرد و حتی باعث تحریک انسداد در زبان شد. با این حال، ایالت هایی نظیر میشیگان، همچنان قانونی را به عنوان جنسیت دهان و دندان جنایی مرتکب جنایت می کنند، در حالی که این قوانین در اکثر ایالت های ایالات متحده پس از تصمیم دادگاه عالی، لغو شد و اعلام کرد که آنها غیرقانونی است.

اما چگونه پذیرش انسان از این رفتار جنسی آغاز شد؟

رشد جنسی دهان و دندان: حیوانات پادشاهی

رابطه جنسی دهانی در پادشاهی حیوانات – تصویر فلگمات فلیکر

محققان پیش بینی می کنند که رابطه جنسی دهان دارای چندین ریشه تکاملی در روابط دگرجنسگرا است.دکتر فرانول وولفچ ، پروفسور روابط جنسی و روانشناسی در بورلی هلزو می گوید: “هنگامی که به جنس می آید، ما همه حیوانات هستیم.”

در طول مقاربت، همه چیز مهم است جنبش، سر و صدا، خروپف، لذت، سرعت و از دست دادن خود را به اوج ارگاسم درست مثل حیوانات.

شواهدی وجود دارد که یک گونه از میمون هایی که بابون ها نامیده می شوند، عمل مکیدن آلت تناسلی را انجام می دهند، اما این معمولا در میان جوانان نادر است. از آنجا که مکیدن آلت تناسلی در بابون بخشی از بازی است، دانشمندان بر این باورند که از پایه به عنوان یک بازی ظاهر شد و نه بخشی از جنس.

تکامل فرآیند مکیدن آلت تناسلی

در سال ۲۰۰۹، یک مطالعه برای نظارت بر رفتار جنسی خفاش ها انجام شد که نشان می دهد رفتارهای آنها در مورد رابطه جنسی دهانی شبیه انسان است. بعضی از انواع خفاش میوه دارای یک میله – مورفولوژیک و فیزیولوژیک – شبیه به میله اولاتوها و انسانهاست، زیرا حاوی بافت نعوظ است. خروس های میوه زنانه فرایند مکیدن آلت تناسلی را در مردان انجام می دهند تا طول مدت رابطه جنسی را افزایش دهند. این باعث افزایش سفتی آلت تناسلی و افزایش مدت نعوظ می شود. در عین حال، بزاق زن می تواند روانکاری را افزایش دهد که منجر به افزایش طول رابطه جنسی می شود.

محققان معتقدند این اثر به انسانها رسیده است. جایی که آنها می بینند که مکیدن آلت تناسلی به طول می کشد تا زمان نعوظ در مردان و توانایی نفوذ به شدت در طول رابطه جنسی کمک می کند.

ممکن است انزال سریعتر شود و به مردان کمک کند تا موجی از هیجان را بگیرند، اما این بستگی به حریم خصوصی جنسی هر فرد دارد.

مکیدن آلت تناسلی نیز با کاهش خطر ابتلا به بیماری های منتقله از راه جنسی در خفاش ها میوه ارتباط دارد. بزاق به عنوان یک عامل ضد میکروبی، قارچ و ویروس عمل می کند. پس از مقاربت، خلط های میوه ای آلت تناسلی را ریختند، که احتمالا احتمال بازتولید موفقیت آمیز را افزایش می دهد، که ممکن است توضیحی تکاملی از تمایل به خوردن آلت تناسلی در انسان ها را فراهم کند.

آیا می توانید رابطه جنسی دهانی فرزندان خود را حفظ کنید؟ ظاهرا … بله

در تکامل، مکیدن آلت تناسلی می تواند بقای مطلوب را از طریق تولد فرزندان سالم اطمینان دهد.

این ایده که مکیدن آلت تناسلی مرد می تواند به زنان کمک کند سقط جنین به نظر می رسد فانتزی است، اما محققان خاطر نشان می کنند که این یک علم واقعی است! یک مطالعه ۲۰۰۰ نشان داد که قرار گرفتن در معرض طولانی مدت پروتئین در اسپرم پدر جنین به سیستم ایمنی زن کمک می کند تا با اسپرم و جنین هم سازگار باشد.

از آنجایی که بسیاری از پروتئین های “عجیب و غریب” در یک سیستم ایمنی زن از جنس پدر در بدن او می آیند، کودک بیشتر در معرض افزایش اسپرم مادر به او عادت می کند. به طور معمول، اختلالات در دوران بارداری ناشی از سیستم ایمنی زن است که “بدن خارجی” در نظر گرفته می شود. با این که این عمل غیر متعارف است، بلع مایع منی می تواند به حاملگی تا تولد برسد، طبق مطالعه.

تکامل لیسیدن مهبل (واژن):

برخی معتقدند که شبیه به مکیدن آلت تناسلی، کونینیلینگ به حفظ وفاداریتان کمک می کند. در یک مطالعه ۲۰۱۳، ۲۴۰ نفر از مردان نسبت به روابط دگرجنسگرا خواسته شده بودند تا ببینند آیا رابطه جنسی دهانی برای افزایش رضایت شغلی زنانشان وجود دارد، درنتیجه احتمال خیانت و حاملگی از یک مرد دیگر کاهش می یابد. تحقيقات نشان داده است كه مرداني كه شركاي خود را به اوج لذت ارگاسم در هنگام رابطه دهان دهاني متصل مي كنند احتمال بيشتري دارند كه تصور كنند زنانشان از طرف ديگر مردان مورد نظر هستند. بنابراین، مردان که مشتاق تر از شرکای خود هستند و می بینند که انتخاب های بهتر دارند، احتمالا باعث عطسه می شود تا آنها را از خیانت حفظ کند.

احتمال دارد که رحم واژینال تجربه ارتباط جنسی برای زنان را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد، زیرا این امر تمایل به افزایش میزان هیجانی که احساس می کنید را افزایش می دهد و این تفاوت بین شیطنت و لذت بخش است.

با این حال، رابطه جنسی دهانی یا مقاربت، خیانت در رابطه را متوقف نمی کند. خیانت به جنس محدود نمی شود، اما ممکن است به شرکای خود برسد، زمانی که فرد احساسات خود را از رابطه به دست نمی آورد، معمولا به دلیل عدم تقدیر است.

رابطه جنسی دهانی: سرگرم کننده چیست؟

 

ریشه های تکاملی مکیدن ولو یا آلت تناسلی هنوز هم یک دانشمند رمز و راز است که تلاش می کند رمزگشایی کند، اما باید با هدف بزرگتر تولید مثل مرتبط باشد. رابطه جنسی دهانی اغلب مقدمه ای برای رابطه جنسی است و به عنوان تسهیل کننده جاده در جهت مقابله جنسی عمل می کند.

علاوه بر این، درگیر شدن در رابطه جنسی دهانی، راهی است برای برقراری ارتباط با شریک زندگی خود، اغلب به عنوان یک اقدام بسیار صمیمی و حتی بیش از نفوذ به حساب می آید. زیبایی این عمل رایگان است. این نشان دهنده علاقه شما به شریک زندگی و نیازهایش است نه فقط خودتان.

شاید رابطه جنسی دهانی یک مزیت تکاملی است و شاید نه، اما چیزی آشنا این است که زمانی که شما را آرام کنید و همه نگرانی های دنیا را فراموش کنید، می توانید از آن لذت ببرید بدون این که از چیزی ناراحت شوید و حتی اگر حقیقتا رایگان باشد شریک زندگی خود را انجام دهید.

بدون نظر