مجله جنسی زوج باز
سن لذت

در چه سنی بیشترین لذت از رابطه جنسی حاصل می‎شود؟

شاید روند جنسی یکی از رایج ترین مواردی باشد که زوج ها ممکن است از یکدیگر لذت ببرند. دست زدن، احساس کردن و کاوش هر طرف بدن همسر بدون توقف، هیجان انگیز است، و هر دو اغلب خواستار افزایش بیشتر هستند.

شما ممکن است فکر کنید که بیست سالگی شما دوره ای است که بهترین تجربیات جنسی را تجربه می کنید، اما این ممکن است لزوما درست نباشد. طبق گفته Happify، افراد ۵۰ تا ۶۰ ساله هر دو جنس گفتند که بهترین لحظات جنسی خود را دارند ، و به حداکثر لذت جنسی خود در زندگی خود در طول ۴۰ سالگی خود، به خصوص در سن چهل و شش سالگی، رسیده است، بنابراین، هنگامی که شما فکر می کنید که چیزها بهبود نمی یابد، پس شما را متعجب ساخت که مخالف.

محققان همچنین خاطر نشان کردند که بهترین راه برای حفظ یک رابطه سالم جنسی با شریک زندگی شما، داشتن رابطه جنسی با او حداقل یک بار در هفته است. آنها دریافتند که شوهران که حداقل یکبار در هفته انجام دادند، شادتر بودند.

به منظور دستیابی به این نتایج، تیم تحقیقاتی از یک نمونه از زوج های شرکت کننده در مطالعه خواسته است تا سهم جنسیت را که در طی سه ماه تمرین می کنند، افزایش دهند، اما در پایان همان گزارش، زوج های شرکت کننده هیچ تغیری در سطوح شادی خود را بیان نکردند که نشان می دهد که رابطه جنسی بیش از یک بار در هفته ممکن است تنها کالری سوزان بیش از حد باشد، هیچکدام، میزان شادی در زوجها را به هیچ وجه افزایش نمی دهد، و محققان نشان می دهند که این ممکن است به دلیل این واقعیت باشد که بسیاری از جنس امکان لذت جنسی را کاهش می دهد ، و میل جنسی را در زوجین کاهش می دهد.

نتایج بدست آمده نشان می دهد که زنانی که به اندازه کافی جنس بودند، شادتر بودند، زیرا آنها باید داشته باشند، به خصوص از آنجا که جنس با مزایای زیادی مانند فشار خون پایین، اضطراب و استرس همراه است.

مطالعه ای که در اوایل سال جاری در مطالعه و تحلیل رضایت جنسی در زنان منتشر شد و با تمرکز بر ساده ترین راه برای رسیدن به ارگاسم، شامل ۱۰۵۵ زن آمریکایی بین سن ۱۸ تا ۹۴ ساله بود که اکثر پرسشنامه ها را تکمیل کرد ملیت آنها در زندگی آنها لذت بخش است.

فقط ۱۸٫۴ درصد از شرکت کنندگان در این باره اذعان داشتند که روند جنسی واژن به اندازه کافی برای رسیدن به اکستازی کافی است، در حالی که ۳۶٫۶ درصد نیاز به تحریک بالقوه خود را تا زمانی که به اوج لذت جنسی رسیده اند، ۳۶ درصد دیگر گفتند که در حالی که آنها clitoris را تحریک نمی کنند ضروری و یا ضروری است، اما آن را به مرحله اکستازی است که آنها سرگرم کننده تر است.

خوب، در حال حاضر، خواننده عزیز، اگر شما در آستانه جشن تولد ۴۶ سالگی هستید، ممکن است منتظر یک شگفتی بسیار خوشایند باشید، زیرا ممکن است در مورد بهترین جنبه ای که ممکن است در طول زندگی خود داشته باشید، تست کنید.

بدون نظر