مجله جنسی زوج باز

باورهای نادرست جنسی درباره مردان

یکی از تصورات رایج اما غلط درباره مردان این است که باید برای لذت بردن از معاشقه، حالت نعوظ داشته باشند. اما به نظر متخصصان، واقعیت این است که مردان برای تجربه یک معاشقه مطلوب، نیازی به نعوظ ندارند، و در واقع فرآیند تحریک همسر و برانگیختن احساسات او، به‌تنهایی برای مردان خیلی لذت‌بخش است، به‌شرط این‌که ذهن مردان موقع این فعالیت درگیر این نباشد که آیا عملکرد موفقی دارند یا نه.

به نظر متخصصان، حتی بسیاری از خانم‌ها از معاشقه بدون مقاربت لذت می‌برند و حتی بعضی از خانم‌ها معاشقه را به مقاربت ترجیح می‌دهند، و عموما از آن لذت بیشتری می‌برند، به‌خصوص زمانی که معاشقه را به‌طور مستقل تجربه می‌کنند.

یکی از تصورات رایج اما غلط دیگر درباره مردان این است که برای تجربه کردن لذت جنسی، باید حتما انزال داشته باشند. این یکی از باورهای بسیار رایج خانم‌ها درباره مردان است، و بسیاری از آنان سعی می‌کنند که این شرایط را حتما برای همسرشان فراهم کنند. اما مطالعات اخیر نشان می‌دهند، مردانی که تفاوت بین ارگاسم و انزال را می‌دانند و آن را تجربه کرده‌اند، معتقدند که ارگاسم بدون انزال، مزیت‌های بیشتری نسبت به حالت دیگر دارد.

بدون نظر