مجله جنسی زوج باز
آلت مصنوعی

استفاده از آلت مصنوعی بخشی از تاریخ بشر است!

اسباب بازی های جنسی و قالی مصنوعی بخشی جدایی ناپذیر از تاریخ بشر است، بنابراین اجازه دهید نگاهی به سفر عجیب و غریب اسباب بازی های جنسی در تاریخ بشر داشته باشیم.

اولین میله های مصنوعی مردی که توسط پائولو شناسان یافت شده، به عصر حجر وارد شده است. از سنگ ساخته شده است و به دقت جلا داده می شود، و نظر به منظور ساخت آن، اگر در مورد آیین های مذهبی یا برای لذت شخصی بود، متفاوت بود.

خدای شراب، خدای باروری، خدای مردانه و غیره. وقتی پرستش خدای جنس را انجام دادند، در خیابان ها پرچم های بزرگ مردانه مصنوعی را به عنوان نمادی از خداوند راهپیمایی کردند. در پایان جشن پرستش، یک بانوی بکر بیرون می رفت و یک گل طلایی گل می آورد در آلت تناسلی مصنوعی.

در واقع مردان و زنان رومیان از اسباب بازی های جنسی مانند پروتز برای لذت بردن، به ویژه در زمان جنگ استفاده می کردند، جایی که زنان این میله های مصنوعی را در میان خود به منظور تطبیق خواسته های خود در فقدان شوهران در زمان جنگ، مبادله می کردند.

رومی ها همچنین اختراع کرده اند که به عنوان میله های دوگانه شناخته شده است که در خانه های سرگرم کننده و یا با یک دوست استفاده می شود. یونانیان اولین کسانی بودند که روده های پوستی یا حیوانی را روی ریل های مصنوعی قرار دادند تا لذت و بهبود بافت را افزایش دهند. کسانی هستند که می گویند که کلئوپاترا برای اولین بار از آلت مردانه Rjaj استفاده می کند، با پر کردن یک میله توخالی با ریش تراش و سپس آن را لرزاند.

چینی ها خلاقیت خود را در رضایت خواسته ها، به خصوص برای زنان در شاهزادگان، جایی که شاهزاده خانم ها دارای بسیاری از زنان بودند که نیاز به ارضای خواسته های خود را داشتند. چینی ها یک نوار مصنوعی از فلزات مانند برنز اختراع کرده و حفره خاصی را در اختیار آنها گذاشته بود که از واژن زن استفاده می کردند.

استفاده از ریل های مصنوعی در برخی از تمدن ها محبوب بود، اما تمدن هایی وجود دارد که هرگز استفاده نشده اند، اما از عناصر طبیعی مانند موز و کدو تنبل به عنوان اسباب بازی های جنسی استفاده می شود.

در قرن بیستم، بسیاری از مواد به تولید ریل های مصنوعی مانند لاستیک، سیلیکون و غیره معرفی شدند و صدها اسباب بازی جنسی مختلف وجود دارد. ما ساخته شده است الکتریکی ارتعاش برای افزایش لذت و افسوس، و آلت مصنوعی مصنوعی در زمان ما تبدیل شده است کاملا شبیه به شکل و لمس و استفاده از آلت تناسلی واقعی، به لطف تکنولوژی و توسعه علمی و صنعتی.

بدون نظر