مجله جنسی زوج باز

 از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟ (نشانه های پسر علاقه مند به شما)

چکیده مطلب

تاریخ انتشار : شنبه ۷ مهر ۹۷

نظرات کاربران :

شاید شما نیز از آن دسته افرادی هستید که جدیداً احساس می­ کنید پسری که تاکنون با او رابطه­ ای معمولی داشتید، جور دیگری با شما رفتار می‌کند و یا اینکه درگیر دوست داشتن فردی شده ­اید که از احساس او نسبت به خودتان مطمئن نیستید و اساسا این سوال که چنین پسری دوستمان دارد […]

شاید شما نیز از آن دسته افرادی هستید که جدیداً احساس می­ کنید پسری که تاکنون با او رابطه­ ای معمولی داشتید، جور دیگری با شما رفتار می‌کند و یا اینکه درگیر دوست داشتن فردی شده ­اید که از احساس او نسبت به خودتان مطمئن نیستید و اساسا این سوال که چنین پسری دوستمان دارد یا نه در ذهنتان شکل گرفته است. پس اگر این‌طور است با ما همراه شوید تا با استفاده از نکاتی که در ادامه ارائه داده ‌شده است، در یک چشم به هم زدن و به سادگی، نسبت به احساس فرد مقابلتان آگاه شوید.

چند نشانه­ مهم برای فهمیدن اینکه پسری دوستمان دارد:

 

۱- بیشتر اوقات آن پسر را اطراف خود می‌بینید

یکی از نشانه ­ها برای پی بردن به اینکه پسری دوستمان دارد، این است که سعی می کند به بهانه‌های مختلف با شما در ارتباط باشد و مدام جلوی چشمشان باشید. به‌طور مثال، پسری که گاه‌ و بیگاه جلوی شما ظاهر می ­شود و دیدارهای به ‌ظاهر اتفاقی­ او با شما زیاد شده است، یا اینکه در فضای مجازی وقت زیادی را به شما اختصاص می­د­هد و به‌طور غیرمستقیم به شما نزدیک می­ شود درواقع نشانه‌هایی از دوست داشتن را به شما منتقل می‌کند.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را عاشق و وابسته خودم کنم

 

۲- حرکات بدن و سیگنال‌های پسری که دوستمان دارد را جدی بگیرید

شاید شما نیز مطالبی در مورد زبان بدن شنیده باشید. این همان نکته­ اساسی در تشخیص علاقه است که می ­تواند بسیار کمک‌کننده باشد. لبخندهای غیرارادی در هنگام دیدن و صحبت کردن با شما، نگاه­ های طولانی و از روی شوق، مرتب کردن ظاهر خود و دست کشیدن به سروصورت، دستپاچه شدن، انرژی زیاد و …، همه و همه می‌تواند نشانه­ هایی از دوست داشتن باشند.

 

۳- پسر دوستمان دارد که حس شوخ طبعی اش در کنار ما گل می­ کند

یکی از عادت‌های غیرارادی که مردان در ارتباط با زن موردعلاقه‌شان دارند، این است که سعی می­ کنند در مقابل آن‌ها فردی شوخ‌طبع و خوش‌برخورد به نظر بیایند؛ بنابراین اگر متوجه این مطلب شده ­اید که سعی می­ کند بیشتر اوقات شما را بخنداند یا حتی گاهی با شوخی‌های خود شما را اذیت کند، احتمال اینکه شما را دوست داشته باشد زیاد است.


مقاله مرتبط: چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم؟


۴- پسری دوستمان دارد که به جزئیات ظاهر و رفتار ما توجه دارد

با اینکه این تفکر در بین خانم‌ها رایج است که مردان معمولاً به جزئیات توجهی ندارند و نگاهی سطحی به مسائل دارند؛ اما اگر فرد مقابل شما گاهی در مورد تغییرات کوچک در ظاهرتان مثل پوشیدن یک مدل لباس خاص یا عوض شدن مدل مویتان نظر می‌دهد یا اینکه از یک ویژگی رفتاری خاص شما، تعریف و تمجید می­ کند. این توجه ویژه می‌تواند نشان‌دهنده‌ی علاقه­ی او نسبت به شما باشد.

 

۵- پسری دوستمان دارد که سعی می­ کند ما را از مردان دیگر دور نگه دارد

یکی دیگر از نشانه­ های بارز دوست داشتن در مردان، حساسیت آن­ها نسبت به مردهای دیگر است. مثلاً هنگامی‌ که پیش پسری که دوستمان دارد از مرد دیگری تعریف می‌کنید یا اینکه از رابطه‌ی دوستانه­ خود با شخص دیگری حرف می ­زنید، به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم به این مسئله واکنش نشان می­ دهد و حتی گاهی مانند یک پسر بچه­ حسود، سعی می ­کند نظر شما را نسبت به آن فرد تغییر دهد.

۶- پسری دوستمان دارد که خود را به ایده آل های ما نزدیک‌تر می­ کند

اگر از شما در مورد فرد ایده ­آل­تان برای رابطه سؤال می ­پرسد یا طوری رفتار می ­کند که شما دوست دارید و از رفتارهایی که دوست ندارید دوری می­ کند، این‌ها را به‌عنوان نشانه ­ای از علاقه­ او نسبت به خودتان در نظر بگیرید.

 

۷- پسری دوستمان دارد که با ظاهر آراسته به دیدن ما می­ آید

اگر برای پسری مهم باشید، مسلماً جلوی چشم شما مرتب ظاهر می ­شود و با ظاهر نامرتب و ژولیده به دیدن شما نمی ­آید. البته به‌استثنای افرادی که ذاتاً از لحاظ فرهنگی در سطح پایین ­تر می ­باشند و به این نوع پوشش عادت دارند.

 

۸- پسری دوستمان دارد که همیشه برای ما وقت دارد

اگر به دلایل مختلف می ­خواهید او را ببینید و معمولاً در دسترس است و یا حتی گاهی اوقات برای دیدن شما، کارهای روزانه­ خود را کنار می­ گذارد، می ­تواند نشانه دوست داشتن باشد. البته اینکه در وقت نامناسبی از او انتظار داشته باشید که برای دیدنتان وقت بگذارد و این امر برای او امکان ­پذیر نباشد، نمی ­تواند بیانگر بی­علاقگی نسبت به شما باشد؛ اما اگر در این‌جور مواقع سعی می ­کند دیدارتان را به وقت دیگری موکول کند و در زمان مناسب‌تری شما را ببیند، این مسئله خود نشانگر این است که برای او ارزشمند هستید.

 

۹- پسری دوستمان دارد که خودستایی و تعریف کردن از خود را دوست دارد

با توجه به حس غریزی قدرت‌طلبی در مردان، یکی از طبیعی‌ترین نشانه‌های دوست داشتن، در آن‌ها، تعریف کردن از خود و خودستایی در برابر زن موردعلاقه‌شان است. به‌عنوان‌مثال اگر از خصوصیات خوب خود تعریف می­ کند و یا اینکه از شغل و درآمد خود یا پدرش، فلان خانه و کارخانه و ویلا و … به شما می­گوید نشانگر این است که سعی در جلب توجه شما دارد. البته در این مورد مواظب باشید که در مقابل یک دروغ‌گوی ماهر قرار نگرفته باشید!

 

۱۰- نمی­ تواند زیاد از ما فاصله بگیرد

شخصی که شما را دوست داشته باشد، معمولاً حتی باوجود مشغله زیاد، نمی ­تواند مدت زیادی از شما دور شود و با شما در ارتباط نباشد. او به بهانه ­های مختلف، با شما در تماس است و اگر از شما دور شود برای آن دلیل می ­آورد و توضیح می ­دهد.

 

۱۱- پسری دوستمان دارد که سلیقه و علایقش به سمت علایق ما کشش می­ یابد

این قضیه در مردان بسیار به چشم می خورد که پس از مدتی اخلاق و رفتارشان مانند فردی می­ شود که به او علاقه ­مند هستند. پس اگر در رفتار او، رنگ و بویی از علایق و رفتار خودتان دیدید، می ­تواند جرقه ­ای برای شروع یک رابطه باشد. به‌عنوان‌مثال؛ اگر موسیقی موردعلاقه­ شما را گوش می­ دهد، به سمت نوع پوشش دلخواه شما گرایش پیداکرده، به سبک کتابی که شما می­ خوانید علاقه­ مند شده است و یا اینکه تکیه‌کلام‌های شما را در صحبت­هایش به کار می ­برد به ‌احتمال ‌زیاد بیانگر علاقه‌ی او نسبت به شماست.

 

۱۲- پسری دوستمان دارد که مشکلات ما مشکلات او نیز هستند

از یک پسربچه یا یک نوجوان گرفته تا یک پیرمرد ۸۰ ساله، مردان همیشه عاشق قدرت‌اند، خصوصاً اگر در مقابل زن موردعلاقه‌شان باشند. پس اگر مشکلات کوچک و بزرگی برایتان پیش می ­آید و او سعی می ­کند در این مواقع حل کردن آن‌ها را بر عهده بگیرد و مشکلات شما را مشکلات خودش می ­داند نشان از علاقه‌ او نسبت به شماست، زیرا فردی که شما را دوست داشته باشد نمی­ تواند ناراحتی شما را ببیند و آرام بنشیند.

 

۱۳- دوستانش دریچه نفوذ در افکار او هستند

یکی از راهکارهای بسیار کمک‌کننده برای آگاه شدن از احساسات درونی پسرها، دوستان آن­ها هستند. هنگامی‌که به همراه دوستانش با شما روبرو می­ شود رفتارشان را زیر نظر بگیرید. در چنین مواقعی به‌راحتی با دست انداختن، شوخی­، پچ‌پچ و خنده­ هایشان، دوستشان را لو می­ دهند! همچنین گاهی دوستانش برای نزدیک‌تر شدن شما به هم شروع به تعریف و تمجید از او می­ کنند که این نیز خود می ­تواند یک نشانه آشکار باشد.

 

۱۴- با اشتیاق کامل به حرف­هایمان گوش می­ دهد

اگر زمانی که صحبت می­ کنید، با اشتیاق به حرف­هایتان گوش می­ دهد، با شما تبادل‌ نظر می ­کند و مستقیماً در چشمانتان خیره می ­شود طوری که تمام توجهش معطوف به شما باشد، نشان‌دهنده‌ی احساس درونی او نسبت به شماست.

 

۱۵- پسری دوستمان دارد که کنار ما اتفاقات اطرافش را نادیده می گیرد

آیا هنگامی ‌که با شماست اتفاقات معمول دور و برش را نادیده می­ گیرد و حواسش فقط به شماست؟ حتی چک کردن ساعت و موبایلش را فراموش می­ کند؟ گذر زمان را احساس نمی­ کند؟ همه این‌ها می‌توانند نشانگر یک حس عمیق درونی باشند. چرا که افراد فقط در کنار فردی که به او علاقه ­مند هستند می ­توانند چنین رفتارهایی داشته باشند.

 

۱۶- با خودتان صادق باشید!

هرکدام از نشانه ­های بالا برای پی بردن به علاقه یک شخص و پسری که دوستان دارد می­ تواند بسیار مفید و کارآمد باشد، اما تنها درصورتیکه بتوانید بدون دخالت دادن عواطف شخصی خود، این نشانه ­ها را ارزیابی کنید. همچنین توصیه می­ شود تنها به وجود یک یا دو مورد از نشانه‌ها بسنده نکنید.

بدون نظر